HOŘOVICKO – KLATOVY 1:1 PK 5:4
V úvodu utkání se týmy jakoby seznamovaly, ale taktovku po chvíli převzali domácí hráči.
Ti také zúročili převahu v 17. min., kdy odcentroval Vrabec a míč umístil hlavou přesně Zítek – 1:0. Převahu Hořovicko vystupňovalo ve druhém poločase, ale ani z těch nejvyloženějších šancí nebylo schopno přidat druhý gól. Navíc hosté přišlo po jednom z tvrdých zákroků o vyloučeného Matějku. Jenže v 84. min. zahrál klatovský Veselý trestný kop a nabíhající Krásný, který byl minutu na place, hlavou vyrovnal na 1:1.
O zisku druhého bodu tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, který přinesl nervydrásající souboj v konečném poměru 5:4 pro Hořovicko.

Statistiku zápasu a rozhovor s Tomášem Šebkem přináší pondělní tištěný Berounský deník.