Králův Dvůr – N. Strašecí 7:2

Hned na začátku utkání bylo k vidění několik dobrých akcí, které ještě domácí celek neproměnil. Ve 12. minutě se již cábelíci dočkali, když se prosadil Pech – 1:0. Poté se domácím přestalo dařit a do šancí se začali dostávat i hosté, kteří ve 30. minutě vyrovnali na 1:1. Poté Nové Strašecí udeřilo v prvním poločase ještě jednou, když hosté využili hrubky v domácí obraně – 1:2.

Do druhé půle šli domácí s jasným cílem utkání otočit a vyhrát. Hned ve 47. minutě se králodvorští dočkali vyrovnání, když Pech nedal střelou z trestného kopu brankáři šanci. O dvě minuty později agilní Pech vnikl do pokutového území, byl sražen a sám penaltu proměnil a završil tak svůj hattrick – 3:2. V 55. minutě se pak tentýž hráč trefil i počtvrté a v 67. minutě se podepsal i pod pátý gól Králova Dvora, když nacentroval přesně na Smejkala M., který hlavou poslal míč k tyči – 5:2. O pět minut později pak Pech z trestného kopu upravil na 6:2. Ve zbývající době se hrálo již jen na jednu branku, čehož využil Smejkal P., který upravil na konečných 7:2.

Po utkání byl domácí trenér velmi spokojen a vyzvihl velmi dobrý výkon útočníka Pecha. „Hrál velmi dobře a je jedním z hlavních hráčů, kteří tým táhnou. Přeji si, aby se mu dařilo každé utkání a veřím, že budeme hrát v popředí tabulky,“ uvedl králodvorský trenér.

Branky: Pech 5, Smejkal P., Smejkal M. Poločas: 1:2.

Králův Dvůr: Buben, Suchý, Bartoníček, Svoboda, Kunc, Soukup, Smejkal M., Smejkal P., Pech, Krupa, Kříženecký.