FOTOGALERIE: Béčko Hořovicka rozhodlo ve druhém poločase

Bzová - V důležitém utkání I.A třídy hostilo béčko Hořovicka celek Jesenice. Po vyrovnaném prvním poločase vstřelili domácí ve druhé půli tři branky na konec vyhráli 4:1.

12.4.2009

I.A: Hořovicko B - Jesenice 4:1Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Hořovicko B - Jesenice 4:1

Domácí začali zhurta a hned ve druhé minutě musel Bartyzar hasit úniky Čihaře a Petra. I nadále měla hořovická rezerva převahu a v 16. minutě ji mohl poslat do vedení Petr, jeho střelu ale vyškrábl Bartyzar nad břevno. Ve 23. minutě se již Hořovicko B dostalo do vedení. Po ukázkové kolmici postupoval Čihař sám na branku a s přehledem zakončil. O tři minuty později hosté vyrovnali, a to z první střely na branku. Při rohu nechala domácí obrana volného Otcovského , který z voleje prostřelil Šilhavého – 1:1. Ve 33. minutě mohli jít domácí opět do vedení, technický pokus Petra se ale odrazil od břevna.

I druhý poločas začali domácí náporem, který korunoval hlavou Mirga – 2:1. Poté se ke slovu dostali hosté, kteří si vypracovali dvě šance, na Šilhavého ale nevyzráli. Hořovicko poté upravilo na 3:1, když pronikajícího Cihaře srazil vybíhající Bartyzar a sám faulovaný hráč proměnil nařízenou penaltu. Definitivní podobu pak dal výsledku v 87. minutě Redžič, který po kombinační akci celého útoku zakončil k tyči.

„Museli jsme dnes vyhrát, je to pro nás hodně důležité. S nasazením celého mužstva jsem spokojen. Nedostatky tam samozřejmě byly, v první půli jsme si to zkomplikovali, mohli jsme vést vyšším rozdílem. Vcelku jsem ale spokojen. Když vyhrajete doma 4:1, nemůžete být nespokojen,“ uvedl trenér Hořovicka B Jiří Lukavský.

Branky: Čihař 2, Mirga, Redžič – Otcovský. Poločas: 1:1.

Hořovicko: Šilhavý – Albl, Rak, Švarc, Novotný, Novák, Kolář, Mirga, Haluška (58. Černý J.), Čihař (75. Abel), Petr (80. Redžič).

Autor: Jan Vildmon

12.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Spisovatel Otomar Dvořák.

V literárním večeru vystoupí Otomar Dvořák

Policisté zadrželi dva řidiče pod vlivem alkoholu

OBRAZEM: V Nižboru uctili výročí T.G.Masaryka koncertem

Nižbor - Čtrnáctého září 2017 uplynulo osmdesát let od smrti našeho prvního prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka a k tomuto výročí připravila obec Nižbor nejen pro své občany jedinečný kulturní zážitek v podobě pásma Hudba v myšlenkách Masarykových.

Dostal šek na 100 tisíc, hned se rozdělil s mladším bratrancem

Beroun /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Slzy v očích, radost a rap. Tak vypadalo předání šeku na 100 tisíc rodině dvacetiletého Radka z Bělé pod Bezdězem. Ten od narození trpí smrtelnou nemocí – svalovou dystrofií.

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Smutná zpráva. Oblíbený český herec Jan Tříska, který v sobotu spadl z Karlova mostu v Praze do Vltavy, zemřel. Představiteli učitele z filmu Obecná škola bylo osmdesát let. Od pondělí měl natáčet snímek Na střeše.

Hořovice - Na nádvoří hořovického Starého zámku v neděli odpoledne vyhrávala dechovka. O zábavu účastníků, kteří se přišli potěšit hudbou i přes nepřízeň počasí, vyhrávala kapela Krajanka, která už věděla, jak je rozehřát. Dobrým výběrem ze svého repertoáru dokázala na pomyslný parket vytáhnout i přítomnou exministryni školství Kateřinu Valachovou. Ta je dvojkou na středočeské kandidátce ČSSD do sněmovních voleb. Do Hořovic přijela s lídrem téže kandidátky, předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem. Ten ale tancování přenechal jiným. Když Krajanka na závěr chytla přítomné za srdce hašlerovským evergreenem Ta naše písnička česká, roztancovaná Valachová se ujala mikrofonu a k ní se přidal i exministr průmysl a poslanec za ČSSD Milan Urban.