Cábelíci ve šlágru neuspěli

KRÁLŮV DVŮR-V neděli hostil Králův Dvůr ve šlágru divizní skupiny A celek Votic. Hosté se dostali velice brzy do vedení a poté pevnou defenzivou dokázali odrazit všechny pokusy domácích o zvrat. Po výhře 1:0 si Votice odvezly z Králova Dvora všechny tři body.

23.10.2007

Utkání Králova Dvora s Voticemi příliš pohledného fotbalu nenabídloFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Kr. Dvůr – Votice 0:1

Fotbal, divize A

V úvodu utkání bylo k vidění na obou stranách hodně nepřesností. Rozhodující moment utkání přišel hned v 10. minutě. To po zaváhání domácí obrany postupoval Bartolšic sám na Mojžíše, kterého zkušeně přehodil – 0:1. Od tohoto momentu se hosté soustředili především na obranu, když často bránili i v devíti lidech a do útoku se vydávali jen sporadicky.

Domácí se snažili tlačit do útoku, jejich snahu ale brzdilo velké množství nepřesností. I tak se ale cábelíci dostali do několika náznaků šancí. Střela Šindleáře ale byla sražena obráncem na roh a hlavička Kličky z hranice malého vápna mířila těsně nad břevno.

I v úvodu druhé půle se snažili domácí o vyrovnání. Dva náznaky šancí, ani střela Červenky ale gólem neskončily. Největší šance cábelíků přišly po hodině hry. Nejprve Fulín pěkně sklepl míč pro Dochtora, který svou střelou Klímu ve votické brance pořádně protáhl.

V 65. minutě pak po závaru zavládl v obraně hostů na několik chvil zmatek, Dochtor ale místo střely do odkryté branky nahrával obsazenému spoluhráči.
Gólem poté neskončila ani střela Fulína z hranice šestnáctky. S postupem času převaha domácích opadala, hosté si s přehledem hlídali své těsné vedení, které také nakonec udrželi a odvezli si tak z půdy Králova Dvora cenné tři body.

Za týden čeká cábelíky další šlágr, když míří na půdu vedoucí Vitorie Žižkov B. „Pokud chceme pomýšlet na postup, měli bychom tam alespoň bodovat, ale bude to velice silný soupeř,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera.

Branka: 10. Bartolšic. ŽK: Dochtor, Šindelář – Janů, Málek. Rozhodčí: Navara. Poločas: 0:1. Diváků: 500.

Králův Dvůr: Mojžíš – Petr, Vlček, Podzemský, Bláha, Šindelář, Červenka, Klička, Fulín (80. Spurný), Kučera (70. Mrština), Dochtor.

Marila Votice: Klíma – Janů (57. Bareš), Málek, Gaz– mend, Horňák, Svoboda Z., Gruber (86. Novák), Slabý (82. Hájek), Kounovský, Bartolšic, Rezek.

23.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Karlovarská Slavia (v modrém) podlehla v prvním kole Mol cupu na vlastním hřišti Královo Dvoru 0:3.

Cábelíci postoupili do dalšího kola Mol Cupu

instalatér, ilustrační foto

Opravy – kdy je hradí nájemce a kdy pronajímatel?

František Jungmann: Byli jsme vandráci, neseděli jsme ale celý den u hospody

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Před třiceti lety se František Jungmann vracel do Českého ráje, kde s batohem na zádech po turistických stezkách i mimo ně nachodil pěšky stovky kilometrů, několikrát do roka. Tehdy netušil, že po Lounech, kde bydlel a pracoval v tamním pivovaru, se stane jeho osudem Pivovar Rohozec v samém srdci Českého ráje. V jeho čele stojí už dvanáct let.

Naděje Hořovicka zhatil třígólový Batka

Hořovice /FOTOGALERIE/  - Potřetí během jednoho roku se Hořovicko střetlo se Štěchovicemi. Těm loni na podzim v úvodu Fortuna ČFL coby nováček podlehlo na jejich půdě 0:4, jarní odveta skončila pod Remízkem těsnou výhrou hostů 3:2. Los prvního kola Mol Cupu svedl tyto týmy opět. Nyní již v jiných rolích, když Hořovicko třetí nejvyšší soutěž opustilo.

Na účastníky tradičního běhu čeká opět náročná trať

Žebrák /FOTOGALERIE/ – S Vavřineckou poutí je v Žebráku tradičně spojen silniční běh Žebrácká pětadvacítka – memoriál Waltera Bednáře. V neděli 13. srpna se uskuteční v pořadí již 36. ročník. Pořadatelé přichystali kromě hlavního závodu na 25 kilometrů opět i zkrácenou trať v délce 10 kilometrů a také nesoutěžní Běh s Točníčkem a Žebráčkem.

Aktiv trval necelou půlhodinu

Praskolesy /FOTOGALERIE/ - Na losovací aktiv Okresního fotbalového svazu Beroun do praskoleského kulturního domu přijeli zástupci klubů, aby vyhodnotili uplynulý ročník fotbalových soutěží a potvrdili rozlosování toho nového. Podle informace Deníku se nedostavil pouze zástupce Chaloupek.