VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zprávy OFS Beroun

Berounsko, Hořovicko/ Stejně jako každý týden vám i tentokrát přinášíme úřední zprávy OFS Beroun.

18.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Z jednání STK

Schválené výsledky okresních soutěží: Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno, mimo viz. níže.

Neschválený výsledek utkání: STK neschvaluje výsledek utkání OP č. 1605 Neumětely - Tlustice! Do příštího jednání STK dne 23. 4. 2008 v 15.45 hodin se dostaví: Sekerka Pavel - rozhodčí utkání, Kubrycht Jaroslav - kapitán Neumětel a Dolínek Zdeněk - kapitán Tlustice. Výše jmenovaní se do jednání dostaví pod trestem pořádkové pokuty a zastavení činnosti!

Předává se do DK:
- Berdych Zdeněk - hlavní pořadatel SK Chyňava! Důvod: Neplnění povinností hl. pořadatele v mistr. utkání IV. A č. 1602!
- Zikán Luboš - kapitán Srbska! Důvod: Nevhodné chování v mistr. utkání IV. A č. 1605!

Pokuty: - STK ukládá pořádkovou pokutu oddílu Drozdov ve výši 100,- Kč za nenahlášení výsledku mistr. utkání III. A č.1601
- STK ukládá pořádkovou pokutu oddílu Chrustenice ve výši 100,- Kč za neúplné nahlášení výsledku mistr. utkání IV. A č.1604
- STK ukládá pořádkovou pokutu oddílu Osek ve výši 100,- Kč za nepředložení soupisky v mistr. utkání III. B č.1601

Schválená dohoda: Schvaluje se dohoda oddílu Kublov - utkání III. B č. 2002 Rpety - Kublov bude sehráno ve čtvrtek 8. 5. 2008 od 16 hodin ve Rpetech

Z jednání KM

Schválené výsledky okresních soutěží: Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno, mimo viz. níže.

Neschválený výsledek utkání: KM neschvaluje výsledek utkání OP st. Ž A č.1203 Vysoký Újezd - SK Nižbor! K jednání KM se dostavil pouze rozhodčí utkání, z oddílu SK Nižbor se nikdo nedostavil! Do příštího jednání KM dne 23. 4. 2008 v 15.30 hodin se dostaví: Koza Alois - rozhodčí utkání, neoprávněně startující hráč, Šimáček Jaroslav - kapitán mužstva, Neugebauer Josef - vedoucí mužstva (všichni SK Nižbor) pod trestem zastavení činnosti celého oddílu!

Pokuta:
- KM ukládá pořádkovou pokutu oddílu Neumětely ve výši 50,- Kč za nenahlášení výsledku mistr. utkání OP Ž B č.1203.
- KM ukládá pořádkovou pokutu oddílu SK Nižbor ve výši 500,- Kč za nedostavení se zástupců oddílu k jednání KM!

Seznamy: Schváleny - ČL-U Beroun A a B - ml. přípravka

Předává se do DK: Do DK se předává oddíl Hostomice a hráči Kafka Viktor a Míka Pavel! Oba hráči mají s okamžitou platností zastavenou závodní činnost! Důvod: Nedostavení se bez omluvy k utkání výběru OFS Beroun!

Z jednání DK

Žádost: Neumann Tomáš - SK Tetín - žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje s tím, že zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 5. 7. 2008.

Potrestaní hráči, funkcionáři a oddíly - Nepodmíněně: Žižka Oldřich - Loděnice - 5 měsíců - do 7. 9. 2008, Lonsky Vadim - Svatá - 6 týdnů - do 19. 5. 2008, Herco Milan - Hýskov - 5 týdnů - do 12. 5. 2008, Janda Miroslav - Komárov - zákaz výkonu všech funkcí se vstupem na hráčskou lavici na 3 týdny - do 28. 4. 2008.

- Podmíněně: Reiser Petr - Hořovice - DŘ 6a - 2 týdny, Donič Vojtěch - Tlustice - DŘ 6a - 2 týdny, Kokrda Martin - Lužce - DŘ 6a - 2 týdny, Kilberger Vlastimil – Hudlice - DŘ 7a - 4 týdny, Holeček David - Hýskov - DŘ 6a - 2 týdny, Míka Marek - Hýskov - DŘ 6a - 2 týdny.

Pokuty:
- FK Komárov - 1.000,- Kč - nepřístojnosti funkcionáře oddílu
- SK Hořovice - 500,- Kč - neplnění povinností RS čl. 15
- SK Rpety - 500,- Kč - neplnění povinností RS čl. 23

Informace oddílům a rozhodčím: Vzhledem ke státním svátkům 1. a 8. 5. 2008 (vždy ve čtvrtek), přesouvá se jednání DK na středu 30. 4. a 7. 5. 2008 vždy od 16.30 hodin!

Informace oddílům

Žádáme oddíly, které své výsled〜ky hlásí přes internet, aby toto hlášení zasílaly zárov〜eň též na Emailovou adresu sportu Berounského deníku, a to sport. berounsky@denik.cz

Jan Šnajdr

18.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

rekonstruované podkroví

V podkroví můžete mít své království

Berounský Cembrit bude hrát své zápasy ve třetí třídě opět v příjemném nedělním dopoledním čase.

Třetí třída bude mít kvalitu

Chcete uvolnit svou mysl? Vydejte se na jógu

Střední Čechy /ANKETA/ - Každodenní stres a pracovní nasazení si vybírá svou daň. Většina z nás je pod velkým tlakem. Pokud toužíte po aktivitě, která zpevní vaše tělo a ještě přitom uvolní vaši mysl, je jóga přesně to, co hledáte.

DOTYK.CZ

České pivo určené ženám pobouřilo Britky. Je to sexismus, zlobí se

Česká společnost Aurosa Martiny Šmírové uvedla na trh stejnojmenné pivo, určené ženám. Když ho zkusila prodávat v Londýně, narazila. Britských žen se dotklo, že jim někdo předepisuje, jaké pivo mají pít.

Zmrazit houby? Ano, ale nakrátko, radí hygienici

Praha – Možná s tak trochu babičkovskou radou se v pátek obrátili na veřejnost pražští hygienici. „Sklenice, do kterých dáváte sušené houby, předehřejte v troubě,“ radí na svých webových stránkách. S vysvětlením, že předehřátí zamezí tomu, že v některé sklenici zůstane vlhkost po předchozím vymytí.

Půjčovny nabízejí lodě Vydry a Tukany

Berounsko /FOTOGALERIE/- Nesjízdné jezy, špatně upravené dno, drahé kempy. To jsou nejčastější stížnosti vodáků, kteří se rozhodnou sjet Berounku. Řeka přitom lákala vodáky vždy a díky klidnému toku ji zvládají i začátečníci nebo rodiny s malými dětmi.    

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení