Osek – Nižbor 7:1

Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned ve druhé minutě se dostal do šance P. Hlavatý, který ale mířil jen do brankáře. V deváté minutě již domácí jásali, když Ungr po přihrávce Doležala mířil přesně. O pět minut později si oba aktéři vyměnili role a Osek vedl 2:0. Ve 20. minutě se navíc trefil mladík Volf a Slavoj se tak dostal do tříbrankového vedení. Po půlhodině hry o sobě dali vědět i hosté. Na centr z pravé strany si naběhl David, s jeho hlavičkou si ale brankář Křivánek poradil. O minutu později domácí zvýšili již na 4:0, když se po ideální přihrávce Ungra prosadil Doležal.

V úvodu druhého poločasu mohl snížit David, jeho střelu z hranice šestnáctky ale Křivánek vyboxoval. V 54. minutě o sobě opět dali Ungr s Doležalem. Po ideální přihrávce Ungra ale tentokrát ve vyložené pozici Doležal mířil mimo branku. Skóre se nezměnilo ani v 61. minutě, kdy po přihrávce Čížka nechal Ungr vyniknout brankáře Bednáře. O dvě minuty později se Robert Čížek změnil z nahrávače ve střelce a po jeho trefě Osek vedl již 5:0. V 76. minutě se dočkali hosté čestného úspěchu, který jim pohodlně zařídili domácí. P. Hlavatý totiž zahrál malou domů takovým stylem, že brankář Křivánek se mohl za míčem jen otočit – 5:1. Tím ale kanonáda nekončila. O tři minuty později se prosadil po úniku domácí Doležal, který tak završil svůj hattrick. V 86. minutě pak zvýšil po stejné situaci Ungr, který stanovil konečné skóre na 7:1. V samém závěru mohl ještě zvýšit vedení oseku Sojka, vyloženou šanci ale spálil.

Branky: 14., 32. a 79. Doležal, 9. a 86. Ungr, 20. Volf M., 63. Čížek R. – 76. vlastní. Rozhodčí: Vodička – Plecitý, Drábek. Poločas: 4:0. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Osek: Křivánek – Procházka, Komínek (Mudra), Dostál, Sojka, Ungr, Plešmíd, Hlavatý P., Čížek R., Volf M., Doležal.

Nižbor: Bednář – Truksa, Schiller, Matějka, Němeček J., Sevald, Herejt, Němeček M., Kučera, David, Hlaváček.