Berounská přípravka se soustředila na to, aby zvládla úvodní dvě utkání s Viktorii Plzeň a Sokolovem. V prvním utkání s Plzní vsadila Lvíčata na pozornou obranu. To se vyplatilo. Viktorie se neprosadila, naopak berounský celek proměnil jeden z brejků a vyhrál 1:0.

Prakticky hned po skončení tohoto zápasu nastupovala Lvíčata proti Sokolovu. Utkání přineslo v prvním poločase herní převahu Sokolova, kterou soupeř vyjádřil nastřeleným břevnem. Beroun se k ohrožení soupeřovy branky dostal jen sporadicky. Po obrátce se ale karta výrazně obrátila. V prvních minutách Lvíčata trefila tyč a po chvíli Patera z vyložené pozice nastřelil břevno. Vrchol berounského zmaru přišel v konci zápasu, kdy sólo necitlivě zastavil rozhodčí zapískáním faulu. Zápas nakonec skončil 0:0.

V utkání s Hlučínem Berounští nezachytili blesku– rychlý nástup pozdějšího celkového vítěze a soupeř si vytvořil rozhodující náskok. Hlučín zvítězil 3:0. V dalším utkání pak Beroun nestačil na favorizovanou Spartu Praha, které podlehl 1:4 a aby se dostal do bojů o sedmé místo, musel čekat, jak dopadne utkání Sparty s Plzní. V případě výhry pražského celku by Lvíčata postupovala do boje o sedmé místo. Po velkém dramatu nakonec Sparta porazila Plzeň 3:2 a Lvíčata tak ve skupině obsadila třetí pozici.

Tabulka sk. C:

1. FC Hlučín ⋌3 1 0 8:0 10
2. Sparta Praha ⋌3 0 1 8:4  9
3. ČLU Beroun ⋌1 1 2 2:7  4
4. Viktorie Plzeň ⋌1 1 2 4:5  4
5. Baník Sokolov ⋌0 1 3 1:7  1

Druhý den čekala Lvíčata skupina o sedmé až deváté místo. V ní se s berounským celkem střetla družstva Šardic a Solnic. V prvním utkání se Šardicemi to dlouho vypadalo na remízu, ve druhém poločasu se ale Beroun dostal do jednobrankového vedení. V závěru utkání Šardice mohutně tlačily, na vyrovnání ale nedosáhly. Hned vzápětí Lvíčata nastupovala k dalšímu utkání se Solnicemi. Po vyrovnaném úvodním poločasu se Beroun postupně dostával pod trvalý tlak, nicméně v obranné činnosti se Lvíčata překonávala a uhrála velmi cenný bod. Ten totiž znamenal, že již nemohou skončit na mistrovství ČR hůře než osmí. Vzhledem k bezbrankovému výsledku zápasu Šardice – Solnice se nakonec Český Lev – Union Beroun umístil na sedmém místě v republice a do budoucna nastavil ostatním berounským týmům hodně vysokou laťku.

Lvíčata byla oceněna i v individuelních cenách. Cenu pro nejlepší hráčku turnaje obdržela Daniela Břížďalová.

Konečné pořadí celostátního finále starších přípravek: 1. FC Hlučín, 2. Sigma Olomouc, 3. Tn. Prachatice, 4. FK Chomutov. 5. Tescoma Zlín, 6. Sparta Praha, 7. ČLU Beroun, 8. SK Solnice, 9. RMS Šardice, 10. Viktoria Plzeň, 11. AFK Chrudim, 12. Ždár nad Sázavou, 13. Baník Sokolov, 14. FK Jablonec 97, 15. OFS Semily.