Neratovice - Beroun 3:2

Berounští začali na výbornou a hned v první minutě se dostali do vedení, když nacvičenou standardku zakončil Hájek. Jenže vedení hostům dlouho nevydrželo. V 6. minutě se výbornou individuální akcí představil Palanský a bylo vyrovnáno. Gól dostal domácí do sedla a ve 20. minutě Neratovice šly do vedení. Po rozehraném trestném kopu se opět prosadil Palanský. Poločas tedy skončil stavem 2:1.

Do druhé půle vstoupili Berounští hodně aktivně a v prvních patnácti minutách si vytvořili velký tlak i několik tutových šancí. Jenže v zakončení hosté zklamali. A tak udeřili domácí. V 60. minutě kopali Neratovičtí standardku, na přední tyči hlavičkoval úspěšně Nezbeda a bylo to 3:1. Hosté nesložili zbraně a po chvíli se dostali opět do kontaktu. Po precizně sehraném trestném kopu se podruhé v zápase prosadil Hájek. Poté se hrál fotbal s šancemi na obou stranách, ale ani jeden celek se již střelecky neprosadil. Tři body tedy zůstaly v Neratovicích.

Branky: 6. a 20. Palanský, 60. Nezbeda - 1. a 65. Hájek. Rozhodčí: Čermoch – Bartůšek, Hocek. Diváci: 150. Poločas: 2:1.