Komárov – Lysá 3:1, 3:1

Domácí hráčky začaly dobře a první set vyhrály 25:18. Ve druhé sadě se podařilo zvítězit hostujícím hráčkám, a to v poměru 25:21. Třetí i čtvrtý set poté ale patřil Komárovu. Domácí hráčky nejprve vyhrály 25:19 a ve čtvrtém dějství těsně 25:22. Druhé střetnutí bylo o poznání vyrovnanější. Hned první set byl velmi dramatický. V hektické koncovce nakonec vyhrála domácí děvčata 30:28. Podobný vývoj byl k vidění i ve druhé sadě, tentokrát vyhrál Komárov 26:24. Ve třetím setu se již hráčky Lysé dočkaly vítězství, a to v poměru 25:18. Čtvrté dějství ale opět patřilo domácímu celku. Komárovské volejbalistky jej vyhrály 25:21 a udržely tak druhé místo v tabulce.

„Bylo to jedno z nejlepších utkání letošní sezony, které se u nás hrálo. Mělo vysokou úroveň z obou stran,“ uvedl trenér Komárova Ernest.

Komárov: Švamberková, Novotná, Richterová, Laštovičková Zd., Nepivodová, Laštovičková L., Kasová, Laurerová.

Kralupy – Zdice 3:0, 3:0

Zdice přijely do Kralup v nekompletní sestavě. Dopolední střetnutí se hrálo jasně v režii domácího celku, který vyhrál jednoznačně 3:0 po setech 25:18, 25:14 a 25:14. Ve stejném duchu se hrálo i odpolední střetnutí. Domácí volejbalistky opět měly jasně navrch a opět si připsaly po setech 25:16, 25:12 a 25:12 plný počet bodů.

„I přes snahu jsme proti soupeřkám, které hrály kvalitně po všech stránkách , nedokázaly vybojovat ani jeden set. Navíc nám chyběly některé hráčky,“ uvedla hráčka Zdic Matějková.

Zdice: Meškanová, Málková, Očenášková, Včeláková, Němcová, Kůtová, Matějková.