Cábelíci dotáhli dvougólové manko, pak jeli na soustředění

Praha, Králův Dvůr - Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora odehráli v sobotu další utkání na zimním turnaji na Vyšehradě. Ve střetnutí s doposud neporaženým celkem Kunic prohrávali cábelíci již 0:2, ve druhém poločase ale zabrali a vyrovnali na 2:2. Nerozhodným výsledkem poté zápas skončil. Po odehrání utkání zamířili králodvorští fotbalisté do Luhačovic, kde je čeká týdenní soustředění.

15.2.2010 1

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Králův Dvůr – Kunice 2:2

Vstup do zápasu se rozhodně povedl více Kunicím. „Poměrně fotbalový mančaft Kunic nám dal v 8. minutě gól,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera. Poté nehráli cábelíci právě nejlépe. „První půle z naší strany nebyla nic moc,“ poznamenal trenér Králova Dvora. Do kabin se tedy odcházelo za poločasového stavu 0:1.

Cábelíky probralo až druhé inkasování

Úvod druhé půle kopíroval začátek zápasu. V šesté minutě se opět prosadil Koubek a Kunice vedly 2:0. „Oba góly nám dal Koubek, kterému je snad jednačtyřicet. Nechali jsme ho utéct tak, že šel čisté sólo na branku,“ uvedl ke gólům trenér Kučera, kterému se chyba obrany před gólem ani trochu nelíbila. „Nepřijde mi to normální, když si to deset minut před tím říkáme,“ podotkl Kučera, který dodal, že v prvním poločase byly Kunice fotbalovější. Druhý gól Kunic cábelíky nastartoval. „Když jsme dostali druhý gól, tak jsme se probudili a podařilo se nám snížit,“ poznamenal trenér Kučera.

Nejprve se po skrumáži prosadil Sabou a po chvíli se Králodvorští dočkali vyrovnání. „Kváča střelou z vápna přes celou branku vyrovnal na 2:2. Pak jsme soupeře de facto nepouštěli za půlku. Měli jsme dalších minimálně pět gólových šancí, brankář je ale podržel, takže to skončilo 2:2,“ popsal obraz hry ve druhém poločase trenér cábelíků, kterého těšilo, že hráči měli vůli po vyrovnání a dokázali ve druhé půli smazat dvougólové manko.

Hned po zápase odjeli králodvorští fotbalisté na týdenní soustředění do Luhačovic. „Akorát jsme skončili s tréninkem, odpoledne hrajeme s Brnem,“ uvedl v pondělí v půl dvanácté trenér Kučera, který nezaznamenal na soustředění žádné komplikace. „Všechno je bez problémů. Hráči jsou tu všichni, prostředí je výborné. Myslím, že jsou všichni spokojení. Pokud budou mít hráči přístup jako třeba dneska dopoledne, tak to bude perfektní,“ dodal trenér Miloslav Kučera. Jak již zaznělo v článku, v pondělí odpoledne se králodvorští fotbalisté utkali s účastníkem MSFL Brnem B.

49

V budově 1. základní školy v Hořovicích i kolem ní bude rušno i o letních prázdninách.

Žáci budou od září chodit po zrekonstruované lávce

Počet odpůrců protikuřáckého zákona roste

Berounsko /FOTOGALERIE/ -  V berounském regionu přibývá pivařů, kuřáků i majitelů a provozovatelů hospod, kteří se podepisují pod petici Jiřího Míky z Berouna. Prostřednictvím této petice chtějí dosáhnout výjimky v protikuřáckém zákoně pro pivnice a vesnické hospody, ve kterých se nepodávají teplá jídla.

Gólovým dostihům v krajském finále starších přípravek Cerhovice nestačily

Berounsko /FOTOGALERIE/ - Útočné pojetí hry mělo jednoznačnou podporu v krajském finále starších přípravek, které v neděli 25. června uspořádal čáslavský fotbalový klub. Rozhodujícím kritériem v základní skupině totiž byl počet vstřelených branek, nikoliv bodový zisk.

Vesnicí Středočeského kraje jsou Hvožďany

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - V Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře byly ve středu slavnostně vyhlášeny výsledky středočeského kola 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017. Zlatou stuhu pro vítěze krajského kola převzali zástupci obce Hvožďany.

Novák: Klukům pomohla přítomnost Saboua

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ – Odborníci před začátkem okresního přeboru favorizovali na postup některou z rezerv Králova Dvora, Hořovicka a ČLU Beroun. Černým koněm měla být Chyňava.