Králův Dvůr – Most 3:3

Ještě v neděli ráno nebylo úplně jasné, zda se vůbec bude hrát. „Původně jsme mysleli, že se nebude hrát, protože nám nedali vědět, že hřiště odklidili jen do jedné do noci. Do rána napadlo dalších pět centimetrů,“ uvedl trenér Králova Dvora Miloslav Kučera. Zápas se nakonec na několikacenti­metrové vrstvě sněhu přece jen odehrál.

I na těžkém terénu byl k vidění kvalitní zápas. „Musím říct, že mě to překvapilo, protože z hlediska terénu to mělo dobrou fotbalovou úroveň. Byly k vidění pěkné kombinační akce,“ poznamenal trenér Kučera. V bojovném utkání začal lépe celek Mostu, který se v prvním poločase dostal po brankách Hory a Brazilce Andreie do vedení 2:0.

Do druhého poločasu poslali Mostečtí kompletně obměněnou jedenáctku a cábelíci rázem měli více ze hry. Po hodině hry dokázal snížit Kyklhorn a v 69. minutě srovnal na 2:2 Sabou. To ale nebylo vše. V 78. minutě se po druhém gólu Kyklhorna dostali Králodvorští do vedení 3:2. V závěru utkání Mostu zajistil remízu mladý Makedonec Danoski. „Je to spravedlivá remíza. Výsledek s kvalitním soupeřem je pro nás vcelku pozitivní,“ dodal trenér Kučera.

Branky: Kyklhorn 2, Sabou – Hora, Andrei, Danoski. Poločas: 0:2.

Králův Dvůr: Krejčí – Petr, Šilhavý, Bláha (46. Minařík), Bureš, Kyklhorn, Frydrych, Sabou, Tlustý – Fulín, Novák (46. Kučera).

Most (1. pol.): Kubásek – Hrechishka, Tonev, Lafrance, Slabashevich – Andrei, Hofmann, Schut, Sigmund – Hora, Franěk.

Most (2. pol.): Pokorný – Běloušek, Thomas, Bohata, Fleišman – Jendruščák, Jedinák, Diego (Danoski), Oboya – Loos, Bednář (Rusetskiy).

Další přípravné utkání čeká králodvorské fotbalisty v sobotu 16. ledna a opět se střetnou s atraktivním soupeřem. Cábelíci změří od 11 hodin síly s druholigovou Spartou Praha B. Tento zápas se hraje na UMT na Strahově.