Chrustenice – Všeradice 1:1

Všeradice se snažily na soupeře vlétnout kombinační hrou, ale malé prostory hřiště jim moc místa nedaly. Úvod utkání musel hosty vystrašit, když během deseti minut měli domácí dvakrát hodně blízko ke gólu. Nejprve vystřelil Dvořák M. a míč orazítkoval tyč, po chvíli pak domácí Vlčko orazítkoval břevno. Aktivnější sice byli v úvodu domácí, ale zahrozit dokázali i hosté. Střelu Šebka vyrazil Chyba na tyč a Gálik poté nedokázal usměrnit míč do odkyté branky. Ve 32. minutě pak jen včasné vyběhnutí domácího brankáře zabranilo Boučkovi ve skórování. Po celý první poločas byla větší aktivita, ale i šance na straně domácích. Všeradice se na malém hřišti nedokázaly prosadit. V závěru poločasu vsadili hosté na brejky, ale ani při nich neuspěli.

I do druhé půle vstoupili lépe domácí. Jenže udeřili hosté. Na gól se čekalo jen do 50. minuty, kdy Urban razantní střelou, která se otřela o tyč, poslal Všeradice do vedení – 0:1. Hosté se poté začali více prosazovat a v 64. minutě stálo při domácích štěstí, když míč směřoval do sítě, obránce Chrustenic jej ale stačil vykoupnout z čáry. Domácí s přibývajícími minutami začali hrát vabank a stále častěji se tlačili do útoku. A to se Chrustenicím vyplatilo, když v 75. minutě po křídle unikl Vlčko a jeho centr proměnil ve vyrovnávací gól M. Dvořák - 1:1.

Poté se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Blíže k vítězství měli hosté, domácí ale s trochou štěstí neinkasovali. Do konce utkání se již nikdo střelecky neprosadil, a tak nakonec byly s remízou spokojeny oba celky.

Zápas řídil rozhodčí Plecitý, kterého zlobil především nespokojený Šebek starší. Za zmínku stojí dodat, že nedělní ráno překvapilo funkcionáře Chrustenic, kteří museli upravit hrací plochu po nočním řádění divočáků.

Branky: Urban – Dvořák. Rozhodčí: Plecitý. Diváci: 50. ŽK: Šebek st., Červenka, Chyba D., Nič. Poločas: 0:0.

Chrustenice: Chyba Jan – Nič, Špringl, Mencl, Neliba, Dvořák D., Chyba D., Filip, Dvořák M., Vlčko, Heies Jindra (Václavík).

Všeradice: Nájemník – Augusta, Šebek st. (Artl), Jakoubek, Šebek ml. Ježdík, Červenka, Linhart, Bouček, Urban, Gálik.