Český Lev - Union Beroun doma remizoval s Jesenicí

BEROUN-Po výhře v prvním kole na půdě Dobříše hostil Český Lev – Union Beroun na svém hřišti mužstvo FC Jesenice. Především první poločas se domácím příliš nepovedl. Po změně stran mohli Berounští rozhodnout o své výhře, nakonec ale skončil zápas dělbou bodů.

15.8.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavel Paluska

ČLU Beroun – Jesenice 2:2

Fotbal, krajský přebor

Úvod zápasu nečekaně nepřinesl nápor domácích, ale aktivnější byli hosté.

Jeseničtí si během první půle vypracovali hned čtyři výrazné šance, ale prosadit se dokázali jen z penalty ve 20. minutě, kdy domácí obrana faulovala Worofku a Zuyev to potrestal úspěšnou penaltou. Také rána Otcovského byla z těch gólových, ale brankář Lacina ji zázračně vytlačil do tyče a od ní oražený míč poslal Zuyev do zámezí. Když poté ještě promarnili svoji možnost Fiala a znovu Otcovský, dostali se ke slovu domácí. Ve 45. minutě po trestném kopu míč vyražený brankářem Procházkou do sítě vrátil Horel – 1:1.

Hned po rozehrání druhé půle mohli jít hosté opět do vedení, Ujčík ale před odkrytou brankou zazmatkoval a míč nakopl daleko za hřiště. Utkání se od tohoto okamžiku začalo otáčet a Berounští si postupně vytvořili tři výrazné šance. Útočník Michal Novák se dostal třikrát do sóla, jednou však trefil tyč, jednou zachránilo hosty břevno a poslední akci zabrzdil brankář Procházka. Přesto se nakonec Berounští dočkali. Po chybě jesenické obrany se domácí protlačili po levé straně dopředu a před brankou nehlídaný Kalivoda jen centr přiťukl – 2:1. Na vítězství ale tentokrát Beroun nedosáhl. V 84. minutě, při jednom ze série rohů, Zuyev doklepl míč do růžku branky a síť domácích se vlnila podruhé – 2:2. Zápas tak skončil dělbou bodů. O víkendu zamíří Český Lev – Union Beroun k dalšímu mistrovskému utkání na půdu Černolic.

Branky: Horel, Kalivoda – Zuyev 2 (1 z pen.). Poločas: 1:1. Diváků: 180.

15.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

rekonstruované podkroví

V podkroví můžete mít své království

Berounský Cembrit bude hrát své zápasy ve třetí třídě opět v příjemném nedělním dopoledním čase.