Fotbalisté Hořovicka dostali sedm branek

Koloveč – Divizním fotbalistům Hořovicka se nedaří. Do soutěže sice letos vstoupili výborně a po šesti kolech měli na kontě deset bodů. Jenže od té doby Hořovičtí marně čekají na bodový zisk. A čekání se prodloužilo i po utkání na půdě nováčka z Kolovče, kde Hořovicko utrpělo debakl 7:2. Jde o šestou porážku v řadě.

26.10.2010

Ve víkendovém divizním utkání hostila Koloveč (vlevo ve světlém Lukáš Došek) celek Hořovicka a vyhrála vysoko 7:2Foto: DENÍK/Václav Tauer

Koloveč – Hořovicko 7:2

Hořovicku se na půdě nováčka nepovedl vstup do utkání. Domácí fotbalisté se dostali již v 7. minutě do vedení po trefě Šperla, o sedm minut později pak navíc zvýšil na 2:0 Pavlík. V tu chvíli to s hosty nevypadalo nejlépe, Hořovičtí se ale oklepali a vyrovnali hru. Z několika náznaků šancí se ovšem hosté neprosadili. Gól pak diváci neviděli ani po velké šanci domácí Šperla, který branku minul. Do druhé půle vstoupilo Hořovicko hodně aktivně a hned po minutě snížil na 2:1 Šubert. Poté se s góly doslova roztrhl pytel. O necelé tři minuty později domácí opět vedli o dva góly, když se prosadil hlavou Šperl. Pak ale zaúřadovali hosté a v 53. minutě Veselý snížil na 3:2. Jenže Koloveč měla opět v rukávu rychlou odpověď. Hned v 55. minutě vrátil domácím dvougólové vedení Pavlík. Hosté mohli myslet na zvrat jen do 62. minuty. Gól Černého na 5:2 definitivně poslal Hořovicko do kolen. Koloveč pak pojistila vedení dalšími dvěma góly.

Branky: 9. a 49. Šperl, 16. a 55. Pavlík, 62. R. Černý, 80. Parlásek, 88. Kožíšek – 46. Šubert, 53. Veselý. Rozhodčí: Hock. ŽK: 0:2. Diváků: 270. Poločas: 2:0