Jesenice – Žebrák 1:2

V Jesenici se hrálo oboustranně bojovné utkání. První zásadní moment střetnutí přišel v 18. minutě. To se na domácí branku řítil osamocený O. Kuška. Domácí brankář jej v šestnáctce fauloval a rozhodčí nekompromisně vytáhl červenou kartu a nařídil pokutový kop. K penaltě se postavil Kebrle, jenže na náhradního brankáře Jesenice nevyzrál. Díky neproměněné penaltě padla na hosty deka. Ve zbytku prvního poločasu byla Jesenice, hrající v deseti, lepším mužstvem a dokonce se po střele Závory dostala do vedení 1:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas utkání.

Po změně stran již měli navrch hostující hráči, kteří si vytvořili několik dobrých šancí, na domácího brankáře se jim ale dlouho nedařilo vyzrát. Snaha Žebráku byla korunována až v poslední desetiminutovce. V 80. minutě se o vyrovnání postaral O. Kuška. Aby toho nebylo málo, tak o pět minut později zajistil hostům vedení Dušan Nesnídal. V posledních minutách si Žebráčtí výhru pohlídali.

Trenér Žebráku Nesnídal byl s vítězstvím samozřejmě spokojen a přál si, aby na ní mužstvo navázalo v sobotu, kdy hostí celek Braškova.

Žebrák: Kačírek – Nesnídal L., Barborka, Mašek, Roztočil, Nesnídal D., Kebrle, Štepnička, Kuška F., Kuška O., Kára. Střídali: Raška, Sklenář.