Králův Dvůr B – Mutějovice 4:0

Cábelíci měli od začátku zápasu jasně navrch, v první půlhodině ale nedokázali své šance proměnit. Ve 30. minutě se ale při trestném kopu dostal k odraženému míči Pivarník, který poslal Králův Dvůr do vedení. Hosté byli víceméně neškodní, naopak v závěru první půle udeřili podruhé cábelíci, když se z trestného kopu parádně trefil Šajbidor.

Po změně stran hosté mírně přidali, když už se ale dostali k zakončení, jako Koláček nebo Lupák, vychytal je Krejčí. Na druhé straně pak cábelíci předvedli pohlednou kombinační akci, na jejímž konci byl Vávra, který zakončil z malého vápna – 3:0. Po chvilce pak domácí předvedli další rychlou akci a po přečíslení domácí obrany zvýšil na 4:0 opět Vávra. Ve zbytku utkání si domácí vytvořili ještě několik velkých šancí, skóre se ale již nezměnilo. Králodvorskému béčku patří po jedenáctém kole třetí místo.

Branky: Vávra 2, Pivarník, Šajbidor. Poločas: 2:0.

Králův Dvůr: Krejčí - Soukup, Choc, Frajer, Křesťan - Dont, Pivarník, Frydrych, Patera (60. Vlasák) - Vávra (75. Bureš), Šajbidor.