Loňskou pohárovou jízdu už Cábelíci nezopakují

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ – Loňskou pohárovou jízdu, která skončila až ve čtvrtém kole ve vršovickém Ďolíčku, nezopakuje Králův Dvůr.

10.8.2017

Králův Dvůr (v modrém) podlehl doma v MOL Cupu Táborsku 1:2. Foto: Pavel Paluska

V duelu s Táborskem se o to postarala šťastná ruka hostujícího trenéra Romana Nádvorníka. Tomu vyšla poločasová střídání, když dvoubrankové vedení zařídili nově příchozí Klusák s Myslivečkem. Domácí Procházka už jen snížil.

Druholigové Táborsko si výhry cenilo. Trenér Nádvorník poslal na hřiště jen čtyři hráče ze sestavy mistráku s Olympií Praha a do brány pustil teprve sedmnáctiletého talentovaného Zadražila, nově člena reprezentační osmnáctky. právě Zadražil byl hrdinou Táborska, když v poslední minutě lapil domácím tutovou šanci.

Hosté šli do vedení v 51. minutě po rychlé akci a zakončení Klusáka. Vyrovnat mohl v sólu hájek, jenže Zadražil se poprvé ukázal. Místo vyrovnání to bylo v 77. minutě 0:2, když Klusák vybídl ke skórování Myslivečka a ten se štěstí po teči skóroval.

Přesto se Královák do zápasu vrátil ranou Procházky a poté mohl vyrovnat, jenže už zmíněný Zadražil jasnou šanci bravurně vytěsnil.

FK Králův Dvůr - FC MAS Táborsko 1:2 (0:0)

Branky: 83. Procházka – 51. Klusák, 77. Mysliveček

Autor: Rudolf Muzika

10.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Po dvou kolech divize Hořovicko neobdrželo branku a má na svém kontě pětibodový zisk.
13

Mág Herco začaroval svoji svatyni

Balšánek odmítl vyrovnání, gól přišel pozdě

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Čtvrtý ročník WGM Beroun Czech Open je za dveřmi

Beroun - Čtvrtý ročník golfového turnaje WGM Berou Czech Open je už doslova za dveřmi. Hraje se od 24. do 27. srpna opět na hřišti Beroun Golf Clubu a stejně jako v předchozích třech letech je v banku částka 600 000 korun.

FOTOGALERIE: Srpnová děťátka se představují

Berounsko - Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka, která přišla na svět v měsíci srpnu roku 2017 v hořovické porodnici U Sluneční brány. Tentokrát přivítáme osm holčiček a sedm chlapečků.

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Zálezlice /ROZHOVOR/ – Mám domluvené setkání a rozhovor se starostou Zálezlic Jiřím Čížkem. Traduje se o něm, a on sám to potvrzuje, že k médiím byl vždy vstřícný. Říká: „Kdyby se o nás nevědělo, za chvíli by se na nás zapomnělo. A to by byla škoda, protože ta vodní katastrofa byla vážně obrovská.“ Cestou do Zálezlic v autě s kolegou žertujeme, vtipkujeme, usmíváme se. Kozárovice. Obec spadající pod Zálezlice. V roce 2002 to schytaly také naplno. Najednou je v autě ticho. Oba cítíme dusno. Snad by se dalo říci, že nám naskočila husí kůže. To je ve chvíli, kdy míjíme Vltavu.