Víkendové kolo přineslo dvě výrazné výhry hostujících celků. Rezerva Žebráku vyhrála na půdě Komárova B 4:0, když hosté všechny čtyři branky vstřelili v prvním poločase. Stejný výsledek se zrodil i v Běštíně, kam zavítalo béčko Hostomic. Hosté rozhodli o své výhře třemi góly po změně stran.

Z celků bojujících o udržení si tři družstva připsala bod. Vižina sice začala ve Rpetech skvěle a po půli vedla 2:0. Jenže domácí se po změně stran zlepšili a výsledkem je remíza 3:3 a důležitý bod pro Vižinu. V Tlustici se utkaly dva celky ohrožené sestupem. Jenže utkání nic zásadně nového nepřineslo. Zápas Tlustice B s Újezdem B skončil remízou 1:1 a hosté tak udělali malý krůček k udržení.

SK Rpety – Vižina 3:3 (0:2), branky: Čapek, Holub 2 – Blovský, Fiala, Krbec, diváci: 60, rozhodčí: Krůta. Drozdov – Chodouň 4:1 (1:1), branky: Švarc 2, Mantlík, Kalina – Piskáček, diváci: 60, rozhodčí: Špicl. FK Komárov B – Spartak TOS Žebrák B 0:4 (0:4), branky: Souček, Mašek, Raška 2, diváci: 40, rozhodčí: Vodička. SK Březová 08 – SK Slavoj Osek B 2:1 (0:0), branky: Svoboda 2 – Ungr, diváci: 30, rozhodčí: Plecitý. Běštín – Hostomice B 0:4 (0:1), branky: Spousta 2, Jaborský 2, diváci: 60, rozhodčí: Svoboda. SK Tlustice B – SK Doubravan Újezd B 1:1 (0:0), branky: Turek – Leksa, diváci: 60, rozhodčí: Chvátal. Sparta Podluhy – Zaječov 3:3 (2:0), branky: Mareš z pen., Večeřa, Bažata – Jonák, Ungr Vl. 2 (obě z pen.), diváci: 60, rozhodčí: Mázdra.

1. Drozdov⋌ 21 14 5­  2 59:20 47

2. Březová⋌ 21 15 2 ­ 4 50:22 47

3. Zaječov⋌ 21 13 4­  4 59:21 43

4. Rpety⋌ 21 11 3 ­ 7 47:37 36

5. Osek B⋌ 21 10 4  7­ 54:45 34

6. Běštín⋌ 21  9 4­  8 35:45 31

7. Žebrák B⋌ 21 10 1 10­ 44:59 31

8. Hostomice ⋌ 21  9 1 11 ­51:46 28