S berounským celkem odjel do Úval i útočník Hájek, který několik týdnů laboroval se zraněným kolenem. „Šel na hřiště až na poslední dvě minuty. Čtyři týdny léčil koleno, chtěl jsem ho ušetřit, pro něj je každý den dobrý,“ zmínil trenér Lacina, který i přes porážku byl s výkonem spokojený. „Kluci, kteří nastoupili, tak zápas odbojovali, nechali tam srdíčko,“ doplnil trenér Českého Lva – Unionu.

Úvaly – Beroun 1:0

Hosté vstoupili do zápasu s defenzivní taktikou, přesto se prvních deset minut hrálo převážně na polovině domácích. S postupem času ale převzali iniciativu domácí, kteří Berounu začali zatápět. Po nepříjemných centrech několikrát vznikl před berounskou brankou velký závar. „Přežili jsme tam tři dost těžké chvilky a to nás hodně povzbudilo,“ zmínil trenér Lacina. Hosté spoléhali na brejky, několik jich ale nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. „V podstatě jsme tam měli v první půli jen náznaky šancí,“ podotkl Lacina. Úvaly mohly jít do vedení po střele Kokeše, který ale z trestného kopu trefil tyč.

Po změně stran se hra vyrovnala. Paradoxně ale domácí dokázali udeřit, když se při rohu prosadil na hranici malého vápna Kratochvíl. „Byla to jejich jediná šance ve druhé půli,“ zmínil Lacina. Hosté pak začali hrát na tři útočníky a v závěru si vytvořili tlak i řadu standardek, vyrovnání se ale nedočkali. „Každá porážka 1:0 mrzí. Musím ale objektivně říct, že o jeden gól asi Úvaly lepší byly,“ poznamenal trenér Lacina.

Beroun: Kučera – Smetana, Vlček, Vopěnka (Počta), Sajner – Rigo, Klička, Němec, Černý (Petráš) – Michalík, Krůta (Hájek).