Praskolesy - Dobřichovice 2:3

Fotbal v sobotu do Praskoles opět přilákal pěknou návštěvu. Zápasy v Praskolesích probíhají stále dle stejného scénáře. Domácí nepromění řadu šancí a nakonec těsně prohrají. Úvod utkání přinesl vyrovnaný fotbal, poté převzali režii domácí hráči. Ve 12. minutě Čihař dokázal přehodit hostujícího brankáře, totéž se mu ale povedlo i s prázdnou brankou. Na druhé stran Lukavský vyrazil střelu Větrovce. Ve 25. minutě pak Šindelář neproměnil šanci z malého vápna a po chvíli poslal Hacmac míč vysoko nad branku. V 35. minutě se Praskolesy dostaly do další šance, Dochtor orazítkoval pravou tyč. Gólu se domácí nedočkali ani ve 37. minutě, kdy Čihař z malého vápna překopl branku. Kdyždomácí neproměnili své šance, v závěru poločasuudeřili hosté. Kalivoda vystihl malou domů a pohodlně skóroval.

Úvod druhé půle se domácím hodně povedl. Již ve 47. minutě si s obranou pohrálČihař a přízemní střelou vyrovnal na 1:1.O tři minuty později se Praskolesy dostalydo vedení, když se ujala tvrdá střela Plašila. Jenže hosté nesložili zbraně a v 55. minutě bylopo střele Černého vyrovnáno. Poté mohly jít Dobřichovice i do vedení. ŠanciKalivody ale zneškodnil Lukavský a v 67. minutě si domácí brankář poradil se střelou Černého. Domácí nezůstávali pozadu a v73. minutě Šindelář hlavičkoval z malého vápna těsně nad branku. Skóre se změnilo až v 83. minutě, kdy po rohovém kopu Větrovce poslal hosty do vedeníhlavou Krajči. V nervózním závěru se poté již navýsledku nic nezměnilo. Nejlepšími hráči byli na straně domácích Lukavský a Čihař, u hostůkraloval Černý.

Branky: 47. Čihař, 50. Plašil - 42. Kalivoda, 55. Černý, 83. Krajči. Rozhodčí: Kudrna. Poločas: 0:1. Diváci: 200.

Praskolesy: Lukavský - Smetana, J. Hrdlička, Šindelář, Drábek, Hacmac, Čihař, Dochtor, Žalud (Švejda), Kadeřábek, P. Hrdlička (Plašil).

Dobřichovice: Socha - Swider, Chyle(Smijovský), Vršecký, Kalivoda, Kolín, Bouška, Debnár (Černý), Mašek, Větrovec, Krejči.