Rezerva Hýskova rozhodla utkání šesti góly v první půli

Berounsko – Páté kolo fotbalové IV.A třídy mužů přineslo prodloužení vítězné série vedoucí Chodouně. Parádní první poločas předvedl Hýskov B, který se s ničím nepáral a Zdejcině do půle nasázel půl tuctu branek. V utkání se čtyřmi zásahy blýskl Junek.

4.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Mořinka hrála s Nižborem B šedesát minut naprosto vyrovnaný zápas. Pak ale za stavu 2:2 odpískal rozhodčí Slabý penaltu, což se domácím ani trochu nelíbilo a postupně tři hráči Mořinky viděli červenou kartu. Výraznou početní výhodu pak Nižborští dokonale zužitkovali a vyhráli vysoko 7:2.

Všeradice B - Chodouň 0:1 (0:0) nehlášeno, rozhodčí: Šnajdr. Hýskov B - Zdejcina 6:1 (6:0), branky: Junek 4, Tomsa Patrik, Pošmurný - Berka, diváci: 50, rozhodčí: Koubík. Tetín B - Osov 2:1 (1:0), branky: Vlasák, Vrátný - Procházka Petr, diváci: 25, rozhodčí: Závora. Mořina - Chrustenice 3:1 (0:1), branky: Kubín Roman nejml., Žáček, vlastní - Kosprd, diváci: diváci: 100, rozhodčí: Vlachopulos A. Mořinka - Nižbor B 2:7 (1:1), branky: Špaček, Jungman - Říha, Halfar, Stuna, Dolejš, Skála, Šimáček, Matějka, diváci: 15, rozhodčí: Slabý

4.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

V berounských výstavních galeriích si mohou návštěvníci prohlédnout díla od Evy a Jany Vinterových. Svými pracemi matka s dcerou zapnily nejen prostory Duslovy vily, ale také komorní galerii v Holandském domě.
13

OBRAZEM: V berounských galeriích vystavuje matka s dcerou

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Hasiči na slavnostech v Tlustici předvedou zásah u havarovaného auta i techniku

Tlustice /FOTOGALERIE/ – V Tlustici se chystají na velkou slávu. V sobotu si místní sdružení dobrovolných hasičů připomene 110 let od svého založení. Na návštěvníky čeká zajímavý program s ukázkou práce hasičů.

Zdeněk Vrba: Moderátor má prodat interprety, ne sebe

Beroun /FOTOGALERIE/ - Znají jej zejména rozhlasoví posluchači. Je moderátorem proslulého Nočního proudu, nejstaršího hudebního programu v českém éteru. Zároveň ale uvádí různé akce ve všech koutech republiky. O víkendu zavítal Zdeněk Vrba do Zdic, kde moderoval hlavní program městských slavností.

Schreiber: Myslel jsem, že sestupujeme

Chlumec /ROZHOVOR/ – Magnetem víkendového kola byl hodně sledovaný zápas E skupiny I. B třídy, ve kterém Loděnice hostila zachraňující se Chlumec. A utkání to bylo výživné. Den po něm odpovídal na otázky Deníku trenér Chlumce Jaromír Schreiber.