Kaufman zřejmě trefil semifinále

Praha, Štěrboholy - Na fotbalovém zimním turnaji Teskahor Cup byl na programu poslendí hrací víkend. V sobotu se střetl tým FK Hořovicko s Loko Vltavín a oběma týmům šlo o postup mezi nejlepší čtyři, v lepším případě i do semifinále turnaje.

20.2.2010

Teskahor Cup: Hořovicko - Čelákovice 1:2. Pavel Kovařík (číslo 2) vyhrává hlavičkový souboj proti čelákovické defenzívě.Foto: Jan Bežó ml.

Hořovicko - Loko Vltavín 2:1 (1:1)

Úvod zápasu se nesl ve znamení velké aktivity Hořovicka, které odehrálo v počáteční fázi velmi dobré utkání. Rychlý přechod do útoku a překonávání obrany pražského celku přinesl brzy i vedoucí gól, který po pěkné kombinaci vsítil Větrovský a Hořovicko vedlo 1:0. Poté však přišla fáze, která měla jeden faktor: neproměňování šancí hráčů Hořovicka. Před brankářem Vltavínu se ocitli úplně osmaceni Hebeda, Sklenář, Bežó i Větrovský, ale skórovat ani jheden nedokázal i díky výtečnému výkonu gólmana Vltavínu. Když pak ani další příležitosti Hořovicka vyšly vniveč, přišla dvě minuty před půlí pohroma. Pomalé a nedůsledné pokrytí hráčů Vltavínu při rohu znamenalo vyrovnání na 1:1.

Druhý poločas přinesl pokleslou úroveň hry, Hořovicko sice kontrolovalo hru, ale dopláýcelo na další neproněnění tutových šancí, Vlůtavín se dostával před brankáře Slováčka pouze ojedniněle. Čtyři minuty před koncem zápasu přišel lob na naběhnutého stopera Hořovicka Kaufmana, který při své příležitosti nezaváhal a dal na konečných 2:1. Skóre zápasu už tak skončilo a při vývoji dalších výsledků a vědomí, že ve čtvrtek dohrává Hořovicko zápas se Šterboholy, které jsou zatím bez bodu, mají modrobílí nakročeno do semifinále turnaje.

FK Hořovicko: Slováček - Šmíd (46. Kadeřábek), Kaufman, Diviš, Sklenář - Větrovský, Bežó, Nademlejsnký, Šubert (46. Keckstein) - Kolář, Hebeda. (zb)

20.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

V Zavidově viděli diváci doslova infarktový závěr.
14

Union kouzlo zakletého zavidovského hřiště neodhalil

V areálu zámku v Králově Dvoře bylo v neděli veselo s moderátorem Oldou Burdou. Letos dětem přivezl kouzelníka Harryho Pottera.
28

OBRAZEM: Harry Potter bavil králodvorské děti

Přehrada Berounku nesmí zničit

Beroun /FOTOGALERIE/ – Bezmála desetikilometrový úsek Berounky sjel s partou vodáků o víkendu šéf Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Tuto řeku si pro svůj nedělní výlet nevybral náhodou. Chtěl tak poukázat na ohrožení krajiny kolem ní.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Mág Herco začaroval svoji svatyni

Plzeň – Těžké utkání očekávali fotbalisté Hořovicka na plzeňské Doubravce, což se potvrdilo. Diváci se gólů dočkali až při penaltách.

Balšánek odmítl vyrovnání, gól přišel pozdě

Litoměřice – Ještě před utkáním druhého kola Fortuna České fotbalové ligy prozradil trenér Králova Dvora Jiří Sabou: „Litoměřicko mě překvapilo v Zápech výborným výkonem, zasloužilo si uhrát minimálně bod. Uhrát jakýkoli dobrý výsledek tady nebude pro nás snadné.“ Nepřeháněl.