Hořovicko – Třeboň 1:1
Fotbal, divize, skupina A
V úvodu zápasu se dostal do šance domácí Kolář, Skála jeho pokus kryl a vzápětí vyrazil trestný kop Sklenáře. V 5. min. vysunul Peterek Procházku, který mířil mimo, další pokus Leštiny Molnár u tyče v pohodě kryl. Ve 13. min. zablokovala hostující obrana ránu Kaufmana, poté ještě zmařila rychle se rozvíjející akci Štěpnička s Veselým. V 17. min. hlavičkoval hostující Malý pouze do náruče Molnára. Ve 21. min. vysunul Nademlejnský kolmicí Koláře, ten ale dobrý úmysl zaregistroval o vteřinku později. Po dalším rychlém protiútoku se nepodařilo zakončit ve slibné šanci Štěpničkovi. Ve 28. min. si narazili Větrovský se Šmídem, k míči se dostal Kolář, ale nedokázal zakončit. Vůbec koncovka dělala domácím problémy, přes územní převahu málo stříleli. Ve 37. min. se neprosadil Veselý v pokutovém území hostů, po další akci tohoto hráče s Nademlejnským se do koncovky nedostal Větrovský. Ve 41. min. po rohu Nademlejnského měl gól na noze Novotný, ale jeho střela do odkryté branky mířila tři metry nad Skálovu branku. Gólman hostů v závěru poločasu kryl i oblouček Nademlejnského před dobíhajícím Veselým.
Druhý poločas začal svižně a v 50. min. se dostal do slibné šance Veselý, ale míč jej v koncovce neposlechl. Pak se hra chvíli přelévala, takže příležitosti měli na třeboňské straně Příhoda a na druhé straně Šubert a po něm levačkou střílející Novotný. V 57. min. se řítil kupředu Šubert, Skála byl venku včas, poté si na něm vylámal zuby i Bežó a poté ještě hlavičkující Veselý. Z protiútoku musel Molnár vytáhnout důležitý zákrok, poté ještě zasahoval proti Leštinovi. V 63. min. rozehrál roh Nademlejnský k velkému vápnu, kde Bežó přiťukl Kaufmanovi, jehož ránu ještě ztečoval Wolf do branky – 1:0. Domácí vedení povzbudilo a v 72. min. vystřelil Veselý nad Skálovu branku. S další střelou Větrovského si lehce Skála poradil. V 79. min. se dostal Šubert trochu tísněn sám před hostujícího brankáře, stoprocentní gólovku však promarnil lehkým lobem do Skálových rukavic. To byl asi zlom, domácí pak začali zbytečně bránit a Třeboň se hnala kupředu. V 81. min. přišlo varování v podobě Peterkova břevna. Hosté v závěru vystupňovali tlak a domácí obrana odolávala pouze do 89. minuty, kdy odražený mkíč z hlavy Sklenáře doputoval pouze k Příhodovi, který lehoučkou střelou umístěnou přesně k tyči vyrovnal – 1:1. A to byla tečka za utkáním, po kterém se Třeboň radovala ze zisku šťastného bodu.
Branky: 63. Kaufman – 89. Příhoda.
Rozhodčí: Fišer – Tereba, Berka.ŽK: Bežó, Kaufman – Malý, Janoušek, Wolf.
Diváků: 160.
Poločas: 0:0.
FK Hořovicko: Molnár, Šmíd, Novotný, Sklenář, Štěpnička (83. Diviš), Nademlejnský, Větrovský, Bežó, Kaufman, Veselý, Kolář (46. Šubert). Trenér: Mysliveček.
Jiskra Třeboň: J. Skála, Wolf, Hájek (46. Maxa), Houdek (73. Švehla), Procházka, Příhoda, Malý, Janoušek, Leština, Peterek, T. Sláma. Trenér: Čížek.

Obdobné závary před brankou Třeboně byly k vidění vícekrát, ale gól dali domácí jen jeden. Foto: fkhořovicko