OPD: SK Chyňava – Čechie Nový Jáchymov 3:3 (0:3), branky: Steiner D. 3 – Petrov 2, Moravec, rozhodčí: Červenka, diváci: 20. Spartak TOS Žebrák – SK Nižbor 3:2, branky: Kurej T. 2, vlastní, rozhodčí: Belanský. Durisol Všeradice – Hostomice 2:4 (1:2), branky: Fousek 2 – Spousta 2, Kačírek, Jaborský, rozhodčí: Kros, diváci: 40. SK Doubravan Újezd – Sparta Podluhy 3:0 (1:0), branky: vlastní, Němeček, Leksa, rozhodčí: Kubát, diváci: 30. FK Stejstav Hýskov – FK Komárov 0:3 (0:2), rozhodčí: Koza.
Tabulka:
1. Hostomice⋌ 6 4 2 0 21:8 14
2. Újezd⋌ 6 4 1 1 16:11 13
3. Hýskov⋌ 6 4 0 2 16:8 12
4. Komárov⋌ 6 3 2 1 14:8 11
5. Nižbor⋌ 6 3 0 3 14:12 9
6. Žebrák⋌ 6 2 1 3 11:14 7
7. Podluhy⋌ 6 2 1 3 6:13 7
8. Všeradice⋌ 6 1 2 3 13:11 5
9. N. Jáchymov⋌6 1 1 4 8:18 4
10. Chyňava⋌ 6 0 2 4 7:23 2
OPŽA: SK Chyňava – AFK Loděnice 1:0 (1:0), branky: Přibyl, rozhodčí: Červenka, diváci: 30. FK Olympie Zdice – SK Nižbor 4:0 (1:0), branky: Halmich 2, Lojek, Balatý, rozhodčí: Slabý, diváci: 20. Hostomice – SK Tetín 16:0 (10:0), branky: Mastný 4, Vyskočilová 3, Husák F. 2, Dupač, Husák D., Hůlová, rozhodčí: Müller, diváci: 30. Vysoký Újezd – SK Horymír Neumětely 1:2 (1:1), branky: Herián – Blažek, Kyml, rozhodčí: Deraj, diváci: 30.
Tabulka:
1. Tlustice⋌ 6 5 1 0 16:6 16
2. Komárov⋌ 6 5 0 1 19:4 15
3. Hořovicko ⋌ 6 4 2 0 37:6 14
4. Drozdov⋌ 6 3 1 2 12:6 10
5. Rpety⋌ 6 2 1 3 8:16 7
6. Žebrák⋌ 6 1 1 4 7:20 4
7. Lochovice⋌ 6 1 0 5 6:16 3
8. Újezd⋌ 6 0 0 6 3:34 0
OPŽB: Spartak TOS Žebrák – SK Rpety 2:2 (2:1), rozhodčí: Marek. Slovan Lochovice – Drozdov 1:2 (0:0), branky: Kohout – Štech 2, rozhodčí: Bartovský, diváci: 20. SK Doubravan Újezd – FK Komárov 0:6 (0:2), branky: Šlechta, Sojka, Janda 2, Vaníček 2, rozhodčí: Plecitý, diváci: 20. SK Tlustice – FK Hořovicko B 1:1 (0:0), rozhodčí: Belanský.
Tabulka:
1. Hostomice⋌ 5 4 0 1 24:4 12
2. Všeradice⋌ 5 4 0 1 15:6 12
3. Chyňava⋌ 5 3 1 1 23:7 10
4. Zdice⋌ 5 2 2 1 13:6 8
5. Neumětely⋌ 6 2 2 2 14:8 8
6. V. Újezd⋌ 5 2 1 2 10:9 7
7. Loděnice⋌ 6 2 0 4 32:13 6
8. Nižbor⋌ 5 2 0 3 20:16 6
9. Tetín⋌ 6 0 0 6 2:84 0
OPmlŽ: Zdice – Drozdov 1:1 (1:0), branky: Lojek – Vodička, rozhodčí: Bartovský, diváci: 30. Beroun C – Hostomice 3:0, branky: Huttler, Rajtr, Jílek, rozhodčí: Pos st. Lochovice – Neumětely 3:0 (2:0), branky: Čonka, Košťálek, Bartoška, rozhodčí: Koza, diváci: 20. Zaječov – Komárov 0:6 (0:5).
Tabulka:
1. Beroun C⋌ 7 7 0 0 36:7 21
2. Hořovicko B⋌6 5 0 1 29:7 15
3. Drozdov⋌ 6 4 1 1 35:6 13
4. Hostomice⋌ 6 4 0 2 20:8 12
5. Lochovice⋌ 6 4 0 2 18:12 12
6. Komárov⋌ 7 3 0 4 34:16 9
7. Hudlice⋌ 5 1 1 3 5:14 4
8. Zaječov⋌ 6 1 1 4 5:24 4
9. Neumětely⋌ 6 1 1 4 2:29 4
10. Zdice⋌ 7 0 3 4 4:19 3
11. Rpety⋌ 6 0 1 5 2:48 1