Záryby si povezou do Komárova dvoubrankový náskok

Záryby – Tři soupeře z vyšší třídy už vyřadili, na čtvrtého si ale B-třídní fotbalisté Komárova nepřišli. Tedy alespoň prozatím. Úvodní finále AGRO CS Poháru Středočeského krajského fotbalového svazu vyhrály A-třídní Záryby 2:0.

18.5.2017

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

O své výhře rozhodl papírový favorit už během úvodního poločasu. Po standardce do šestnáctky zkušeně otevřel skóre Soukup, pojistku přidal Tomáš Vytlačil, který za pomocí břevna překvapil vyběhnutého gólmana hostí téměř z půlky hřiště.

„V prvním poločase jsme byli jasně lepší," považoval kapitán domácích Daniel Krulich góly za vyústění herního projevu obou týmů. „Druhý poločas se vyrovnal a šance byly na obou stranách. Věřím, že nám bude dvoubrankový náskok stačit," dodal.

Odveta dvojzápasu, který se řídí stejnými pravidly jako evropské poháry, tedy i s přihlédnutí ke gólům na hřišti soupeře v případě rovnosti bodů a skóre, je v Komárově na programu ve středu 31. května od 18 hodin.

Autor: Luboš Kurzweil

18.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Na snímcích berounští závodníci František Bulava a Jozef Mužík.
9

František Bulava má další titul

Místo pádu letounu Il-18B do jezera Zlaté piesky v Bratislavě
DOTYK.CZ
4

Před 41 lety se Zlaté piesky zalily krví. Došlo k nejhorší letecké havárii u nás

V Králově dvoře při požáru evakuovali 23 lidí

Králův dvůr - Hasiči tento týden zasahovali u požáru sklepních prostor čtyřpatrového panelového domu v ulici Nad stadionem v Králově Dvoře. Hořet začalo v pondělí kolem 11. hodiny.

Tři stovky cyklistů objedou Česko! Zavítají do Holašovic

Střední Čechy - Prvního srpna dopoledne se v Břevnovském klášteře v Praze rozezní varhany. Převor požehná třem stovkám cyklistů před startem pátého ročníku Metrostav handy cyklo maratonu okolo Česka.

Cábelíci narazí na Táborsko, s Hořovickem nehrají

Králův Dvůr - Ve středu zaznamenali fotbalisté Králova Dvora dvě zprávy. Tou první byla zvěst o soupeři pro druhé kolo Mol Cupu.