Mníšek – Žebrák 4:1

Hosté si snad ani nemohli přát lepší vstup do utkání. Hned po výkopu se pustil za míčem Libor Nesnídal a první akci proměnil ve vedoucí gól. Žebrák tak hned od úvodní minuty vedl 1:0. Pak se hrál zhruba dvacet minut vyrovnaný fotbal téměř bez šancí. Domácí se ale s postupem času dostávali častěji před žebráckou branku a Talůžek pěkným gólem vyrovnal na 1:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Po změně stran byl k vidění rušnější fotbal. Oba celky se zlepšily a o šance nebyla nouze. Velmi blízko byli ke gólu hostující Dušan Nesnídal a Filip Kuška. Míč za záda domácího brankáře ale nedostali. Naopak v 55. minutě udeřili domácí a Talůžek poslal Mníšek do vedení. Žebrák ovšem nesložil zbraně, jenže v zakončení se hostům nedařilo. Například O. Kuška poslal hlavou míč do tyče. Do další šance se po chvilce dostal Dušan Nesnídal, jenže na brankáře Mníšku nevyzrál. Naděje hostů na vyrovnání vydržela až do 80. minuty. Pak domácí kopali roh a Tomeček zvýšil na 3:1. Poté se již zdálo, že další gól nepadne, v poslední minutě se ale prosadil Talůžek, který tak završil svůj hattrick. Žebrák po porážce 1:4 okupuje dvanáctou příčku tabulky.

„Jde to stále dokola. V poli hrajeme dobrý fotbal, ale bez potřebného gólového zakončení. V sobotu hrajeme doma se sousedním celkem Cerhovic, střelba by se měla konečně zlepšit,“ uvedl trenér Žebráku Nesnídal.

Branky: Talůžek 3, Tomeček – Nesnídal L. Rozhodčí: Novotný. Diváci: 90.

Žebrák: Ťažký – Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Dochtor, Lehocký, Kuška F., Nesnídal D., Krejčí, Kebrle. Střídal: Kuška O.