BEROUN – MOST 1:2
Největší šanci úvodní části hry z hlediska domácích měl Lenc, ale brankář hostů Volke dokázal puk směřující do branky vykopnout. Za podražení pak šel na trestnou lavici Padělek a Most dokázal přesilovku využít, když Hora od modré poslal puk k pravé tyči – 0:1. V 17. minutě pokračoval duel Lenc – Volke, opět vítězně pro hostujícího brankáře.
Na druhé straně se ve druhém dějství zaskvěl také Sedláček, který vychytal Kuběnu.  Ve 28. minutě pokračoval seriál soubojů Lenc – Volke. Brankář Mostu vyrazil pokus Šulce k Lencovi, ten ale napálil ránu do brankáře Mostu. Ve 37. minutě mohl hostující brankář zajásat, protože jeho spoluhráč Heřman objel domácí branku a zasunul puk do sítě – 0:2.
Ve třetí třetině se snažili domácí o zvrat. Ve 45. minutě se ocitl před brankou Mostu sám Jonáš, ale nedal. K dorážce se dostal agilní Lenc a jak si myslíte, že to dopadlo?  Volke jeho pokus pokryl do lapačky! Pět minut před koncem pokryl pokus domácího Fiedlera opět Volke, který statečně odolával tlaku Medvědů.
V 58. minutě svitla Berounu naděje, když sice nevyužil přesilovku, ale těsně po jejím skončení našel Jonáš Krejčího, který tvrdou střelou našel prázdný roh Volkeho branky – 1:2.
Po chvíli ještě dostali Medvědi možnost přesilové hry, když na trestnou lavici šel pykat hostující Rohan. Půlminutu před koncem napřáhl Padělek, ale brankář Volke zachytil puk na brankové čáře.
Medvědi si šestadvacet vteřin před koncem vzali oddechový čas, takže bylo jasné, že Sedláček zůstane na lavičce. Beroun pak hrál chvíli o dva hráče v poli více, jenže Most se ubránil a dovedl zápas do vítězného konce.
Medvědi tak zůstávají na posledním místě tabulky skupiny play-out první hokejové ligy. V sobotu hraje Beroun v Benátkách.