Králův Dvůr sahal po remíze, ve Velkých Popovicích ale neuspěl

Velké Popovice/ V sobotu čekal hokejisty Králova Dvora šlágr kola na půdě druhého celku tabulky. Do Velkých Popovic odjeli Králodvorští se dvanácti hráči do pole, přesto měli k bodům blízko.

11.12.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Kardoš

V. Popovice – Kr. Dvůr 4:3

Hokej, krajský přebor mužů

Hosté se v úvodu soustředili především na obranu. Skóre se poprvé změnilo po hodně kuriózním gólu, když se nahození Krátkého zpoza branky odrazilo od dvou králodvorských hráčů za záda brankáře Hynka. Poté sice Králův Dvůr otočil góly Wurtherleho a Mikeše stav na 1:2, domácí ale ještě do přestávky vyrovnali. Ve druhé třetině Králův Dvůr nehrál dobře. Navíc jej postihl opět smolný moment, když se puk zastavil při rozehrávce v kaluži vody a Krátký nezaváhal – 3:2. Domácí pak ještě zvýšili na 4:2.

Ve třetí třetině hráli prim hosté a po střele Wurtherleho snížili na 4:3. Králův Dvůr měl stálý tlak, vyrovnat ale nedokázal. Až při závěrečné hře bez brankáře dokázali Králodvorští skórovat, ale tento gól rozhodčí neuznal, protože padl těsně po uplynutí řádné hrací doby.

V příštím kole se hokejisté Králova Dvora představí na půdě vedoucí Příbrami.

Branky: Krátký 3, Hluchý – Wurtherle 2, Mikeš. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:1. Rozhodčí: Novák. Diváků: 118. Třetiny: 2:2, 2:0, 0:1.

11.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Po dvou kolech divize Hořovicko neobdrželo branku a má na svém kontě pětibodový zisk.
13

Mág Herco začaroval svoji svatyni

Balšánek odmítl vyrovnání, gól přišel pozdě

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Čtvrtý ročník WGM Beroun Czech Open je za dveřmi

Beroun - Čtvrtý ročník golfového turnaje WGM Berou Czech Open je už doslova za dveřmi. Hraje se od 24. do 27. srpna opět na hřišti Beroun Golf Clubu a stejně jako v předchozích třech letech je v banku částka 600 000 korun.

FOTOGALERIE: Srpnová děťátka se představují

Berounsko - Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka, která přišla na svět v měsíci srpnu roku 2017 v hořovické porodnici U Sluneční brány. Tentokrát přivítáme osm holčiček a sedm chlapečků.

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Zálezlice /ROZHOVOR/ – Mám domluvené setkání a rozhovor se starostou Zálezlic Jiřím Čížkem. Traduje se o něm, a on sám to potvrzuje, že k médiím byl vždy vstřícný. Říká: „Kdyby se o nás nevědělo, za chvíli by se na nás zapomnělo. A to by byla škoda, protože ta vodní katastrofa byla vážně obrovská.“ Cestou do Zálezlic v autě s kolegou žertujeme, vtipkujeme, usmíváme se. Kozárovice. Obec spadající pod Zálezlice. V roce 2002 to schytaly také naplno. Najednou je v autě ticho. Oba cítíme dusno. Snad by se dalo říci, že nám naskočila husí kůže. To je ve chvíli, kdy míjíme Vltavu.