Medvědi prohráli s Hradcem 2:7

Beroun/ Prvoligoví hokejisté Berouna prohráli s Hradcem 2:7, utkání ale bylo po dvě třetiny vyrovnané.

14.1.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Beroun – Hradec Králové 2:7

Hokej, 1. liga

Do první šance se dostali domácí Medvědi na konci 2. minuty, když obránce Výborný vybídl ke skórování Kupce, ale tomu se blafák proti Koutskému nepovedl. Chvíli poté byl vyloučen hostující Karlíček, ovšem na modré čáře chyboval právě Výborný a Roubíkovo sólo skvěle lapil Štelmach. Na začátku 8. minuty přihrál Šinágl z rohu kluziště Novotnému a jeho rána švihem přistála až v levém horním rohu branky – 1:0. Energetici pak nevyužili přesilovku při vyloučení Slížka, ale vzápětí měli možnost další početní výhody. To když zbytečně fauloval Lukačovič. Hradci Králové stačilo pouhých 7 vteřin, aby Domin skóre srovnal – 1:1.

Ve druhé třetině působili hosté lepším dojmem. Měli lepší pohyb a jen díky Štelmachovi v brance Medvědů se skóre nepohnulo. Až ve 26. minutě si na nahrávku Suchého najel před branku Fořt a upravil na 1:2. V polovině zápasu mohlo být pro Medvědy ještě hůř, kdyby Dominovu tutovku nezastavil skvělý Štelmachův semafor. Domácí měli největší šanci minutu a půl před druhou přestávkou. To se řítil sám na Koutského Jankových, ale hostující gólman zmařil možnost berounského hráče výborným vyjetím a vystrčením hole.

V závěrečné třetině existovalo na ledě pouze jedno mužstvo. Bývalý hráč Medvědů Jaroslav Roubík dokázal po nezištných nahrávkách třikrát překonat zblízka Štelmacha. Vysokou porážku domácích pouze zmírnil v poslední minutě Appel.

Branky: 8. Novotný, 60. Appel – 45., 52. a 54. Roubík, 12. a 51. Domin, 26. Fořt, 59. Pavlů. Rozhodčí: Froněk – Bertlík, Šerý. Vyloučení: 4:6 navíc Výborný 5+do konce utkání. Využití: 0:3, Diváků: 700. Třetiny: 1:1, 0:1, 1:5.

Beroun: Štelmach – Gudas, Braniš, Kameš, Martinec, Lukačovič, Výborný – Appel, Slížek, Frolík – Tvrzník, Šinágl, Novotný – Besser, Vlček, Kupec – Jankových, Kubalík, Pavel – Heřman.

Hradec Králové: Koutský – Toužimský, Lesák, Táborský, Pavlů, Pazdera, Karlíček – Fořt, Roubík, Kadlec – Hruška, Koudelka, Šeda – Haluza, Domin, Suchý – Kočan, Volráb. Trenér Pazourek.

14.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Na setkání heligonkářů do Hořovic tradičně přijíždějí hráči ze všech koutů republiky i Slovenska.

Budou vyhrávat heligonky z celé republiky

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

Dan Babor vévodí Evropě

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ - V králodvorské čtvrti Počaply vybuchla hned v první den evropské šampionátu juniorů v dráhové cyklistice salva radosti. Vítěz ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2016 v kategorii Krajánek roku Dan Babor přidal další skvělý úspěch, když se stal mistrem Evropy ve scratchi.

Zloděje policie dopadla, elektrokolo zmizelo

Hořovice - Letní prázdniny budou zanedlouho ve své polovině a desítky cyklistů už mají po projížďkách a nebo si musí pořídit nové kolo, protože o něj přišli. Doplatili na svoji nepozornost.