Beroun – Havl. Brod 1:5

Hokej, 1. liga

Úvodní dvacetiminutovka vyzněla herně jasně pro hosty z Vysočiny, kteří byli zejména před berounskou brankou velice nebezpeční. Jen zásluhou gólmana Kameše se skóre neměnilo hned v začátku zápasu. Medvědi působili opět těžkopádným dojmem, nedokázali si kloudně přihrát a zvláště přechod středního pásma jim dělal obrovské problémy.

Na zaslouženou odměnu si havlíčkobrodští počkali na začátek 18. minuty. To si puk zkušeně zpracoval v úniku Kubeš a od mantinelu ho přes berounského obránce Martince adresoval najíždějícímu Kreuzerovi, který se nemýlil – 0:1.

Pro Medvědy přímo děsivá druhá třetina začala ve 23. minutě, když hostující Čermák našel před brankou opět nepokrytého Němce – 0:2. Navíc za dalších 38 vteřin pověsil puk z pravé strany do Kamešovy šibenice Holec a Rebelové vedli už 3:0. Zcela tápající Medvědi pak nevyužili 70 vteřin trvající přesilovku pět na tři. To v pohodě hrající hosté si s takovou nabídnutou šancí věděli rady. Dvojnásobnou výhodu zužitkoval Hodek, jehož střílenou přihrávku si obránce Čížek nešťastně srazil do vlastní sítě.

V závěru druhé části nastřelil Slížek pouze tyčku Nerudovy klece v další početní výhodě. Poslední třetina se dohrávala už jen z povinnosti. Hosté v pohodě hlídali svůj čtyřgólový náskok a nikam se nehnali. Ve 49. minutě přece jen zmírnil hrozivě vyhlížející skóre Kupec po nahrávce Straky – 1:4. Nakonec se ale hosté z Vysočiny dočkali pátého gólu v berounské síti. Po hrubce a nedorozumění v berounské obraně se trefil bez problémů Ondráček – 1:5.

Beroun: J. Kameš – Lukačovič, Čížek, V. Kameš, Braniš, Gudas, Privoznik, Martinec – Besser, Šinágl, Novotný – Tvrzník, Slížek, Straka – Kepl, Křesťan, Polák – Kupec, Vlček, Pavel.