Beroun – H. Brod 4:1

Hokej, přípravné utkání

Medvědi měli v úvodních minutách zápasu výraznou převahu, jenže na první gól čekali až do 5. minuty. To se po nahrávce Vlčka přesně trefil najíždějící obránce Filip – 1:0. Hosté z Vysočiny působili v počátku dost zakřiknutě, ovšem z první rány na branku hned vyrovnali. Na konci 8. minuty zakončil bleskovou souhru Třetina – 1:1.

Ve druhé třetině padl jediný gól. V polovině zápasu hráli Medvědi přesilovku a po střele Braniše úspěšně dorážel Vlček – 2:1.

V poslední části hry měli hosté z Vysočiny více ze hry i díky značnému počtu přesilových her, jenže gólman Novák, který v polovině zápasu vystřídal Štelmacha, se překonával a vychytal celou řadu vyložených šancí. Ve 47. minutě se v signalizované početní výhodě dostal na druhé straně do šance Kepl a poslal Medvědy do dvoubrankového vedení – 3:1. Hosté měli v závěru další výhodu přesilovky 5 na 3, kterou zvýhodnili odvoláním brankáře, ale Culka do prázdné branky definitivně potvrdil premiérové letošní vítězství Berouna – 4:1.