Eva Adamová má zlomené zápěstí, Tereza Topolská potrhané vazy v koleni, ale deficit je i s odchodem čtveřice hráček do Slavie Praha.

Lvice nejprve vybojovaly v Roudnici důležité vítězství 4:3, když v 55. minutě utkání doslova procedila puk do sítě ze skrumáže před roudnickou brankou Kaltounková.

Vítězství Lvic je o to cennější, když v utkání si zahrály všechny berounské hráčky, a to od dvanáctileté Pejšové až po zkušenou čtyřicátnici Lucii Vaníčkovou, která se těší, až nastoupí v útoku se svojí dcerou.

S Litvínovem se pak nedohrálo. „Těsně před druhou třetinou náhle zkolabovala domácí gólmanka. Po vyšetření musela do naší branky nastoupit hráčka z pole Hužvárová. I u ostatních hráček jsem viděl nevolnost a za stavu 3:7 jsem hráčky raději odvolal," řekl trenér Václav Roztočil. Na Lvice čekají ještě Pardubice.