SKP Beroun – Hořovice B 6:1

Policistům se závěr sezony vydařil na výbornou. Z posledních šesti zápasů čtyřikrát vyhráli, jednou remizovali a jen jednou prohráli. Se sezonou se policisté rozloučili vítězstvím v okresním derby. V zápase s béčkem Hořovic se střelecky zaskvěl Jaroslav Rendla, který zaznamenal hned čtyři branky. Výborný výkon podal i berounský brankář Roman Hrubeš, na kterého hosté nedokázali najít recept. Hosté nakonec zaznamenali čestný úspěch až v poslední minutě utkání. Oba celky hrály bojovně, ale velice korektně.

Branky: Rendla 4, Hipča, Znamenáček – Daněk. Rozhodčí: Kardoš, Šnaidauf. Diváci: 25. Třetiny: 3:0, 1:0, 2:1.

Cerhovice – Žebrák 4:9

Hokejisté Žebráku museli v derby bezpodmínečně vyhrát, aby si zajistili celkové prvenství. To se jim také povedlo. Již v polovině zápasu bylo jasné, že Žebrák nemůže o vítězství nic připravit. To se také potvrdilo. Žebrák tak po dvou vítězstvích okresního přeboru a druhém místě v meziokresním přeboru z loňské sezony potvrdil svou dlouhodobou kvalitu a připsal si další triumf.

Branky: 5. a 55. Kára, 39. a 54. Křížek – 12., 18. a 39 Jícha, 1. a 33. Kučera, 24. a 51. Foltýn, 51. Hájek, 59. Mencl. Vyloučení: 7:6. Rozhodčí: Bernard, Müller. Diváci: 130. Třetiny: 1:3, 1:3, 2:3.

Lány – Příbram 5:2

Domácí hokejisté neponechali nic náhodě a již po druhé třetině bylo rozhodnuto. Ve třetí části Příbram jen jedním gólem zkorigovala stav na konečných 5:2.

Branky za domácí: Štross P., Michl (Slánička), Michl z tr. střílení, Michl (Bergmann I.), Husák (Kožíšek). Třetiny: 2:0, 3:1, 0:1.

Zápas Kladno – Obecnice se předehrával 3. ledna a skončil remízou 4:4. K úplnému dokončení sezóny zbývá odehrát odložená utkání Kladno – Příbram a Lány – Kladno. Výsledky těchto utkání však již nemohou změnit pořadí na čele tabulky.

1. Žebrák ⋌14 9 2 3 77:54 20

2. Obecnice⋌14 9 1 4 ­68:48 19

3. Lány ⋌13 7 0 6 55:46 14

4. Kladno ⋌12 5 3 4 61:54 13

5. Hořovice B⋌14 5 1 8 74:89 11

6. SKP Beroun⋌14 5 1 8 6­0:77 11

7. Příbram⋌13 5 0 ­8 70:64 10

8. Cerhovice⋌14 5 0 9 ­53:86 10