Žebrák nestačil na hokejisty Příbrami

Berounsko, Hořovicko - O víkendu bylo na programu další kolo hokejového meziokresního přeboru mužů. Velké překvapení se zrodilo na zimním stadionu v Hořovicích, kde vedoucí Žebrák nestačil na mužstvo Příbrami. Ani premiérová porážka v soutěži ale nepřipravila Spartak Žebrák o vedoucí postavení.

1.2.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Cerhovice – Kladno 7:6

Kladno sice šlo v první třetině do tříbrankového vedení, jenže ve druhé třetině se cerhovičtí hokejisté vrátili do utkání. Před třetí dvacetiminutovkou prohrávali domácí jen o gól. Ve třetí třetině byla k vidění doslova gólová přetahovaná. Cerhovice nakonec díky čtyřem brankám dokonaly obrat a soupeře porazily.

Branky: Kočí 3, Vyleta, Klečka, Špinka, Křížek – Štechmiller 3, Chýský, Michálek, Pokorný. Rozhodčí: Kučera, Kensek. Diváci: 40. Třetiny: 0:3, 3:1, 4:2.

Žebrák – Příbram 2:5

Velké překvapení se zrodilo na úkor vedoucího Žebráku. V hodně poslepované sestavě Spartak Žebrák prohrál s Příbramí 2:5 a připsal si první porážku v soutěži.

Branky za domácí: Šustr, Foltýn. Vyloučení: 8:5. Diváci: 70. Rozhodčí: Kučera, Kensek. Třetiny: 1:2, 1:2, 0:1.

SKP Beroun – Lány 5:7

V bojovném zápase domácí mocně dotahovali náskok soupeře. Lány ovšem hrály dobře takticky a vedení si pohlídaly. Hosté navíc lépe kombinovali i bránili než domácí celek. Na začátku třetí části svítil na tabuli stav 2:7, domácí poté snížili třemi brankami na konečných 5:7.

Branky: Ksandr Jakub, Eliášek, Hipča, Rendla, Znamenáček – Rebeka 2, Michl 2, Štross, Fišer, Kestner. Rozhodčí: Kardoš, Klesa. Diváci: 45. Třetiny: 2:3, 0:2, 3:2.

Utkání mezi Hořovicemi B a Obecnicí bylo odloženo.

Hořovice B – SKP Beroun 18:5

V dohrávaném utkání prohráli policisté drtivě s B týmem Hořovic a klesli na samé dno tabulky.

8. SKP Beroun⋌ 10 2 0 8 43:67  4

V příštím kole zamíří tři zástupci berounského okresu na půdu soupeřů. Cerhovice vyrazí na půdu Příbrami, i Žebrák se představí v Příbrami, kde se střetne s Obecnicí. Policisté jedou do Kladna k zápasům s Dolem a Hořovice B hostí v neděli Lány.