VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Numeroložka: Rok 2012 nám nedá nic zadarmo

Berounsko – Podle numeroložky a kartářky Hany Carmen Šebkové nás rok 2012 prověří nejen v partnerských vztazích, ale i v zaměstnání. Příští rok k nám bude nejen velmi přísný, ale poskytne
i překvapující nabídky. Více v rozhovoru Berounského deníku.

30.12.2011
SDÍLEJ:

Hana Carmen ŠebkováFoto: DENÍK/Radka Kočová

Co můžeme v novém roce očekávat?
Obecně je kalendářní rok 2012 ve všech rovinách rokem velmi niterným. Dle numerologie se nachází pod vládou silné osobní vibrace pětky. Nastává čas, kdy bude třeba rozvíjet s otevřenou myslí a srdcem též naše duchovní dary. Půjde i o jakési osvobození se ze starých pout, ze starých svazků, které se nám staly již vlastně vězením. Bude se nám mnohdy zdát, jakoby z našeho života odplouvali lidé, kteří nám již neměli co říci, kteří nás jen brzdili na naší cestě šťastným, vyrovnaným životem. A to jak na poli osobním, tak ryze pracovním. Pozor na žárlivost, rozladěnost a vzájemné nepochopení duše. Pokud chceme učinit zásadní změny ve svém partnerském, či milostném vztahu, učiňme tak v polovině roku, která přeje zvýšenou mírou rodině a lásce.

Co nás čeká v zaměstnání?
Ve věcech kariéry se jeví tento rok velmi energickým, mnohdy až přísným. Nedá nám opravdu nic zadarmo. Můžeme často až nabýt dojmu, že jsme stále stavěni před jakýsi soud a kritiku. Pokud však začneme více věřit svým skrytým schopnostem, své vnitřní síle, čekají nás překvapující pracovní nabídky, radost a úspěch.

Na co si máme dávat pozor?
Vyvarujme se zbytečnému stresu, který by nám způsobil nemalé zdravotní potíže, neboť tento rok budeme mít poněkud oslabenou imunitu.

Můžeme zdraví ovlivnit?

Svůj imunitní systém značně posílíme pobytem v přírodě. Procházka v lese výrazně snižuje stres, odbourává deprese a upravuje kolísavý srdeční rytmus. Tím pak dochází ke zvýšené tvorbě imunitních buněk. Nezapomínejme ani na na lehký sport.

Která místa budou nejvhodnější pro prožití dovolené?
Co se týká cestování je kalendářní rok 2012 jednoznačně vhodný pro tuzemské dovolené. Je jistě mnoho krásných koutů naší vlasti, které jsme zatím nenavštívili.

Je rok 2012 vhodný pro stavbu či koupi rodinného domu?
Pokud se chystáme řešit své bydlení, je koupě domu k rekonstrukci jistě šťastnou volbou. Se stavbou domu nového zatím ještě vyčkejme, neboť následující rok 2013 bude pro tyto naše záměry daleko příznivějším.

Co bude pro příští rok důležité?
Je třeba vzájemně si naslouchat, a to jak v kruhu rodinném, mezi přáteli, ale i na pracovišti. Udělejme si čas jeden pro druhého. Ať je rok 2012 rokem splněných přání a spokojenosti pro nás všechny.

Autor: Radka Kočová

30.12.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Ve středu v Berounském deníku: prvňáčci ze ZŠ a MŠ Králův Dvůr!

Kotlíkové dotace (Praha). Ilustrační foto.

Zastupitelé udělali tečku za aférou kolem kotlíkových dotací. Přidali peníze

OBRAZEM: Prvňáčci si vyzkoušeli překážkovou dráhu

Beroun – Dům dětí a mládeže v Berouně pravidelně pořádá celoročně pro děti spoustu zajímavých akcí. Během léta to byly příměstské a pobytové tábory. V září připravili jeho pedagogové den pro prvňáčky. Akce se konala na Husově náměstí v Berouně. 

Hvězdárna Žebrák láká na Astrologický den

Žebrák – Hvězdárna Žebrák pořádá dne 5. října unikátní Astronomický den. První část programu Hvězdárna dětem je zaměřena na zvídavé dětské duše.

Ptejte se Marka Potěšila

Beroun - Manažer hokejistů HK EasyFlyers Králův Dvůr Marek Potěšil bude ve čtvrtek hostem on-line rozhovoru Berounského deníku. 

KRÁTCE: Město začalo s opravou Plzeňské brány

Berounsko - Přinášíme výběr krátkých zpráv z Berounska. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení