VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Numeroložka: Rok 2012 nám nedá nic zadarmo

Berounsko – Podle numeroložky a kartářky Hany Carmen Šebkové nás rok 2012 prověří nejen v partnerských vztazích, ale i v zaměstnání. Příští rok k nám bude nejen velmi přísný, ale poskytne
i překvapující nabídky. Více v rozhovoru Berounského deníku.

30.12.2011
SDÍLEJ:

Hana Carmen ŠebkováFoto: DENÍK/Radka Kočová

Co můžeme v novém roce očekávat?
Obecně je kalendářní rok 2012 ve všech rovinách rokem velmi niterným. Dle numerologie se nachází pod vládou silné osobní vibrace pětky. Nastává čas, kdy bude třeba rozvíjet s otevřenou myslí a srdcem též naše duchovní dary. Půjde i o jakési osvobození se ze starých pout, ze starých svazků, které se nám staly již vlastně vězením. Bude se nám mnohdy zdát, jakoby z našeho života odplouvali lidé, kteří nám již neměli co říci, kteří nás jen brzdili na naší cestě šťastným, vyrovnaným životem. A to jak na poli osobním, tak ryze pracovním. Pozor na žárlivost, rozladěnost a vzájemné nepochopení duše. Pokud chceme učinit zásadní změny ve svém partnerském, či milostném vztahu, učiňme tak v polovině roku, která přeje zvýšenou mírou rodině a lásce.

Co nás čeká v zaměstnání?
Ve věcech kariéry se jeví tento rok velmi energickým, mnohdy až přísným. Nedá nám opravdu nic zadarmo. Můžeme často až nabýt dojmu, že jsme stále stavěni před jakýsi soud a kritiku. Pokud však začneme více věřit svým skrytým schopnostem, své vnitřní síle, čekají nás překvapující pracovní nabídky, radost a úspěch.

Na co si máme dávat pozor?
Vyvarujme se zbytečnému stresu, který by nám způsobil nemalé zdravotní potíže, neboť tento rok budeme mít poněkud oslabenou imunitu.

Můžeme zdraví ovlivnit?

Svůj imunitní systém značně posílíme pobytem v přírodě. Procházka v lese výrazně snižuje stres, odbourává deprese a upravuje kolísavý srdeční rytmus. Tím pak dochází ke zvýšené tvorbě imunitních buněk. Nezapomínejme ani na na lehký sport.

Která místa budou nejvhodnější pro prožití dovolené?
Co se týká cestování je kalendářní rok 2012 jednoznačně vhodný pro tuzemské dovolené. Je jistě mnoho krásných koutů naší vlasti, které jsme zatím nenavštívili.

Je rok 2012 vhodný pro stavbu či koupi rodinného domu?
Pokud se chystáme řešit své bydlení, je koupě domu k rekonstrukci jistě šťastnou volbou. Se stavbou domu nového zatím ještě vyčkejme, neboť následující rok 2013 bude pro tyto naše záměry daleko příznivějším.

Co bude pro příští rok důležité?
Je třeba vzájemně si naslouchat, a to jak v kruhu rodinném, mezi přáteli, ale i na pracovišti. Udělejme si čas jeden pro druhého. Ať je rok 2012 rokem splněných přání a spokojenosti pro nás všechny.

Autor: Radka Kočová

30.12.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

V Hořovicích vznikne centrum pro osoby bez přístřeší

Ze středočeské záchranné služby se Rejvízu zúčastnily dvě soutěžní posádky z Rakovníka a jedna z Berouna. Dále posádky z Benešova, Mělníka a Vlašimi.
4

Středočeští záchranáři bojovali na Rejvízu

Čechy v úterý zasáhnou tropické teploty, doprovodí je bouřky

V západní polovině Česka budou v úterý tropické teploty i bouřky. V nižších a středních polohách Čech v tento den vystoupají teploty nad 30 stupňů Celsia, odpoledne a večer se pak s příchodem studené fronty mohou ojediněle objevit silné bouřky s krupobitím, nárazovým větrem a přívalovým deštěm, sdělil v pondělí Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Kde tráví Češi dovolenou nejraději? V Česku. Když už musejí odjet, chtějí k moři

Šedesát pět procent Čechů se chystá na tuzemskou dovolenou, většinou vlastním vozem. Pokud jedou do zahraničí, preferují odpočinek u moře. Bydlet budou nejčastěji v hotelu či penzionu, stále populárnější jsou ale prázdninové pronájmy. 

Kleštěnice klopýtla v Králově Dvoře

Berounsko - Beroun přijel do Hořovic k utkání okresního nohejbalového přeboru bez Hříbala pouze v šesti hráčích, domácím chyběl Huml. Zatímco úvod utkání vyzněl lépe pro hořovické dvojice, v trojicích už se body dělily. Domácí Šebek, Chaloupecký a Lukavský přehráli Hanušu, Kafku a Kraloviče, za Beroun oplatili stejnou mincí Vydra, Dvořák a Bek, na které nestačili Bartoš, Dendys a Plecitý.

Králův Dvůr B dosáhl na metu sta branek

Berounsko - Sto gólů. Dalším týmem, který dosáhl na tuto metu, je béčko Králova Dvora v okresním přeboru. Úspěšným střelcem stého gólu se stal Jakub Gracias, který ho vstřelil v 90. minutě duelu v Drozdově.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies