71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Ilustrační foto

Dopravu v obci Lhotka od úterý řídí semafory

Lhotka – V obci Lhotka pokračuje výstavba kanalizace. Od úterý 16. září musí řidiči počítat s tím, že po nezbytně nutnou dobu bude omezena doprava v ulici Radoušská.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodila. Vaše miminka

Šťastní rodiče Michaela Flatová a Milan Hrubý z Králova Dvora chovají v náručí prvorozenou dcerku Nelu, kterou přivedli společně na svět 6. září 2014. Nelince sestřičky na porodním sále navážily 2,80 kg a naměřily 48 cm.

Berounsko - Představujeme další miminka, která se narodila v měsíci srpnu a září roku 2014 v hořovické porodnici U Sluneční brány.

Je oprava sportovní haly stavbou snů? Rozhodne nová studie

Hořovickou sportoví halu využívají i nejmenší sportovci. Důkazem je první představení fotbalové školky FK Hořovicko při přátelském zápase s Hýskovem

Hořovice – Ještě v červenci byli Hořovičtí plní optimismu a věřili, že dotaci na rekonstrukci a dostavbu sportovní haly získají. Teď se však musí smířit s tím, že jejich…

Gurmánské prohlídky končí 
v kuchyni hořovického zámku

Zámek Hořovice

Hořovice – Jaké příbory se používaly na raky? A jaké na sardinky? Jaká lžička byla vhodná na vajíčka a jaká na zmrzlinu? Na všechny tyto otázky dostávají odpověď…

Zdická Písmena 2014

Písmena nabídla zásah hasičů i ukázku vojenské techniky

Zdice – Po roce se tradiční akce zdických historiků vrátila na kopec Písmena. Stejnojmenné setkání vyznavačů vojenství a jeho historie navštívily opět stovky lidí.

Rekonstrukce Kulturního domu v Neumětelích

Termín dokončení rekonstrukce kulturního domu v Neumětelích posunuly deště

Neumětely – Nejprve budova základní školy, nyní kulturní dům. To jsou objekty obce Neumětely, u kterých rekonstrukce zajistila a ještě zajistí snížení nákladů na vytápění.

Učitel Tomáš Kučera z Jinočan přivítal ráno 1. září 2014 třídu svých nových žáku a večer přivítal na světě spolu s manželkou Barborou synka Martina. Chlapeček vážil po porodu 3,76 kg a měřil 49 cm. Martínek bude vyrůstat s bráškou Kubíkem (2).

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Berounsko - Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na další miminka, která se narodila v měsíci srpnu a září roku 2014 v hořovické porodnici U…

Zámek Hořovice

V Hořovicích začínají Dny zámecké kuchyně

Hořovice - Už v sobotu se mohou návštěvníci přijít podívat, jak se vařilo ve šlechtické kuchyni podle přání zámecké paní ve dvacátých letech minulého století.

Tyršova ulice Hořovice v roce 2011

Nutné opravy v Tyršově ulici se oddalují, letos už nezačnou

Hořovice – Ještě před měsícem byli Hořovičtí přesvědčení, že nutné opravy v Tyršově ulici začnou co nejdříve. Stačilo vybrat dodavatele.

Ilustrační foto

Gulášové slavnosti zpestří soutěž i taneční vystoupení

Cerhovice – Máte rádi guláš? Jestliže ano, tak se můžete vydat v sobotu 6. září do Cerhovic. Konají se zde totiž Gulášové slavnosti.

Azorek hledá nový domov

Roční Azor hledá nový domov

Bzová - Zástupci Ekocentra Zvířecí pohoda Bzová hledají nový domov pro ročního křížence kolie a zlatého retrívra Azorka.

Hvězdárna Žebrák

Hvězdárna Žebrák nabízí akce pro všechny generace

Žebrák – Ve druhé polovině roku Hvězdárna Žebrák připomene 190 let od pádu meteoritu do blízkosti hvězdárny. Její zástupci navíc plánují řadu akcí pro veřejnost.

Vítězné trio celkového pořadí. Zleva: Miroslav Mašek, Pavel Jirovský, Lukáš Janďourek

Hostomický šachový turnaj přilákal hráče z celé republiky

Hostomice – V Hostomicích se opět představili hráči královské hry. Šachový klub při Městském úřadu Hostomice uspořádal 15. ročník Posvícenského turnaje v bleskové hře.

Den otevřených dveří rodinného centra Kaleidoskop

Do Kaleidoskopu nahlédli děti i dospělí, návštěvníky upoutala jeho barevnost

Hořovice –  Děti i dospělí poprvé nahlédli do nového rodinného centra Kaleidoskop.  Domeček Hořovice ho otevírá v areálu Starého zámku. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2014, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Unie vydavatelů.

Kontakt na redakci. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz