Berounští inline hokejisté postoupili hladce do semifinále, kde narazí na Pardubice

ŠTERNBERK, BEROUN - Bez větších potíží postoupili berounští inline hokejisté do extraligového semifinále. Po sobotní hladké výhře 7:2 na půdě soupeře se v neděli Medvědi představili na svém hřišti.

19.6.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Josef Kardoš - Archiv

Beroun – Šternberk 6:2

Inline hokej, extraliga

Domácí začali hodně vlažně a v prvním dějství měli více ze hry hosté, kteří působili mnohem živějším dojmem než Medvědi. Šternberk se také zaslouženě dostal v samém závěru čtvrtiny po pěkné kombinaci do vedení.

Ve druhé části již domácí jasně dominovali a tuto čtvrtinu vyhráli 4:0. Nejprve těsně po skončení přesilovky napálil puk do branku Pour a po chvíli lehkým nahozením strhl vedení na stranu domácích Kala. Vedení domácích poté rychle narůstalo a po sólu Šinágla vedli Medvědi již 5:1. Hosté sice ve třetí části dokázali v přesilovce snížit na 5:2, to bylo ale z jejich strany vše. V závěrečném dějství pak upravil na konečných 6:2 v oslabení Šinágl. Dvě minuty před koncem zápasu se ještě na hřišti strhla menší šarvátka, ve které si ručně vyměnili názory Wurtherle s Víchem, na výsledku to ale již nic nezměnilo.

Branky za Beroun: Šinágl 2, Tvrzník D., Tvrzník M., Kala, Pour. Čtvrtiny: 0:1, 4:0, 1:1, 1:0. Vyloučení: 6:5 navíc Wurtherle (B) a Vích L. (Š) na pět minut plus do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.

Beroun: Handl – Tvrzník M., Tvrzník D., Wurtherle, Besser, Ortiz, Šinágl, Vlček, Pour, Třinecký, Kala, Fišer.

V úterý vstoupí Berounští Medvědi do semifinále, ve kterém se střetnou s Pardubicemi. První utkání se hraje v úterý na půdě Pardubic. Druhý zápas série, který se bude hrát v Berouně je na programu ve středu od 18 hodin. Případné rozhodující utkání se bude hrát ve čtvrtek od 18 hodin také na půdě Medvědů.

19.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený s dcerou Julií.
7

Jaroslav Svěcený: Na dovolené jsem byl bez houslí. Ke konci jsem měl absťák

Na nový zdroj tepla mohou zájemci získat až 127,5 tisíce korun. Jak na to?

Do Hudlic přijede legendární Antonín Panenka

Hudlice - Obyvatele Hudlic v pátek 23. září čeká zajímavá akce. Představitelé obce dnes slavnostní zahájí provoz sportovního areálu u fotbalového hřiště u lesa.

Řidička najela na přechodu pro chodce do školačky

Beroun - V pátek 22. září srazilo na přechodu pro chodce osobní auto v blízkosti centra Berouna školačku. K dopravní nehodě došlo kolem jedné hodiny odpoledne, když se dívka vracela ze školy.

AUTOMIX.CZ

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Filtr pevných částic je jedním z největších strašáků u moderních dieselových ojetin. Mnoho řidičů má pocit, že když se jedná „pouze o věc ekologie“ mohou filtr bez obav vyndat, nicméně faktem je, že jeho přítomnost v autě má dost velké opodstatnění. Je tedy velmi dobrou zprávou, že se cena nových filtrů vyvíjí příznivým trendem.

Nastává Noc sokoloven: přinese sport i výstavy

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ - Tento týden patří na desítkách míst v republice sokolským jednotám. Uplynulé dny v sokolovnách nabídly rozličné sportovní programy, kterých se mohli zúčastnit lidé všeho věku. V některých městech a obcích vyvrcholí projekt Sokol spolu v pohybu dnes a zítra večer takzvanou Nocí sokoloven. Do té se zapojily i sokolovny ve Středočeském kraji.