VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladí tenisté Lokomotivy Beroun dosáhli výborných výsledků

Beroun - V roce 2017 se mladí tenisté Loko Beroun dočkali výborných výsledků. Mezi největší naděje patří Lukáš Velík, který se stal krajským přeborníkem středočeského kraje. Uspěl i na mezinárodním turnaji v Rakovníku, kde se probojoval do čtvrtfinále. Na celostátních turnajích, zvítězil dvakrát ve dvouhře a dvakrát se umístil na druhém místě. Na mistrovství České republiky se probojoval do osmifinále. Lukáš Velík patří v kategorii mladších žáků do úzké špičky v ČR.

16.6.2017
SDÍLEJ:

Na antuce vyrůstají další talenti, přidáte se k nim?Foto: LoBe

Starší žákyně Julie Zýtová se stala také vítězkou na přeboru středočeského kraje. Na celostátním turnaji obsadila druhé místo a na mistrovství České republiky se umístila na třetím místě ve čtyřhře. Dosáhla i úspěchu na mezinárodním turnaji v Milovicích, kde ve čtyrhře obsadila druhé místo.

Dalším krajským přeborníkem se stal Jan Loužecký, který vyhrál kategorii dětský tenis. Letos se stal okresním přeborníkem mladšího žactva. Jeho bratr Josef Loužecký vyhrál celostátní turnaj starší žáků na Cibulce v Praze. Letos na okresním přeboru staršího žactva obsadil druhé místo.

Výborných výsledků dosahuje v dětském tenise Milan Jirásek, který vyhrál ve velké konkurenci okresní přebor Berouna a Prahy - západ. Pravidelně se dostává na celostátních turnajích do bojů o medaile. Je velkým příslibem do budoucna.

Dorostenec Adam Potůček se stal okresním přeborníkem ve dvouhře i čtyřhře. Na krajských přeborech se umístil na třetím místě ve čtyřhře. V letošním roce na celostátních turnajích jednou vyhrál dvouhru, dvakrát byl druhý a třikrát třetí. Ve čtyřhře třikrát obsadil první místo.


Gabriela Větrovská se na celostátních turnajích kategorii starší žákyně umístila jednou na třetím místě ve dvouhře a dvakrát byla druhá ve čtyřhře. V kategorii mladší žákyně obsadila Karolína Váňová v okresním přeboru třetí místo a ve čtyřhře byla druhá.

V soutěžích si mladí tenisté vedou také výborně. Starší žáci a dorostenci Lokomotivy Beroun hrají nejvyšší soutěž v České republice. Je opravdu ojedinělé, že jeden oddíl má tři krajské přeborníky. V klubu TJ Loko Beroun jsou vytvořeny výborné podmínky pro závodní hráče. Hlavním trenérem je Radek Pozděna, který má velký podíl na tom, že mládež Lokomotivy Beroun je v současné době na takové úrovni.

Od května se začala hrát mistrovská utkání, a to každé dopoledne o víkendu. Pakliže byste chtěli vidět kvalitní tenis, navštivte tenisový areál Na Ostrově. Pokud chcete, aby vaše děti hrály tenis, je jasné, že podle výsledků je oddíl TJ Lokomotivy Beroun bezkonkurenčně nejlepší v celém okrese Beroun.

Tenisové zpravodajství připravila Marie Velíková.

Autor: Jan Bežo

16.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Rapid 136 MTX Cabrio.
AUTOMIX.CZ
49

GALERIE: Skvosty Metalexu. Tato česká firma stavěla skvělá auta, i za socialismu

V budově 1. základní školy v Hořovicích i kolem ní bude rušno i o letních prázdninách.

Žáci budou od září chodit po zrekonstruované lávce

Počet odpůrců protikuřáckého zákona roste

Berounsko /FOTOGALERIE/ -  V berounském regionu přibývá pivařů, kuřáků i majitelů a provozovatelů hospod, kteří se podepisují pod petici Jiřího Míky z Berouna. Prostřednictvím této petice chtějí dosáhnout výjimky v protikuřáckém zákoně pro pivnice a vesnické hospody, ve kterých se nepodávají teplá jídla.

Gólovým dostihům v krajském finále starších přípravek Cerhovice nestačily

Berounsko /FOTOGALERIE/ - Útočné pojetí hry mělo jednoznačnou podporu v krajském finále starších přípravek, které v neděli 25. června uspořádal čáslavský fotbalový klub. Rozhodujícím kritériem v základní skupině totiž byl počet vstřelených branek, nikoliv bodový zisk.

Vesnicí Středočeského kraje jsou Hvožďany

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - V Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře byly ve středu slavnostně vyhlášeny výsledky středočeského kola 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017. Zlatou stuhu pro vítěze krajského kola převzali zástupci obce Hvožďany.

Novák: Klukům pomohla přítomnost Saboua

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ – Odborníci před začátkem okresního přeboru favorizovali na postup některou z rezerv Králova Dvora, Hořovicka a ČLU Beroun. Černým koněm měla být Chyňava.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies