Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

včera 10:57

Dálnici uzavřel devítimilionový střet autobusu se dvěma kamiony

Zdiby – Bez zásahu záchranářů se v sobotu dopoledne neobešla nehoda kamionu a autobusu na příjezdu do Prahy po dálnici D8. Ke střetu, k němuž se připletla ještě další nákladní souprava, došlo čtvrt hodiny po desáté na prvním dálničním kilometru u nájezdu od Zdib na Praze-východ; v úseku s dlouhodobým omezením provozu.

11.10.2017

Při čištění kanalizace objevili údržbáři lidskou kostru

Beroun – Šok čekal ve středu na pracovníky údržby při čištění dálničních kanalizací prováděném v rámci údržby nedaleko dálnice D5 v Králově Dvoře na Berounsku. Při čistění totiž objevili lidskou kostru.

10.10.2017

Přes internetový bazar lidé zboží udali, peněz se ale nedočkali

Střední Čechy – Nejste také mezi lidmi, kteří přišli o peníze, když se snažili prodat zboží přes bazarový portál na internetu? S touhle otázkou se na lidi v širokém okolí metropole obracejí kriminalisté III. obvodu pražské policie. Z podvodu (za který by v případě odsouzení mohl hrozit až pětiletý pobyt za mřížemi) obvinili muže ve věku 22 a 23 let společně s 20letou ženou. Podle zjištění detektivů si trojice nechávala posílat zboží, za které neplatila.

3.10.2017

Žena zapalovala krb a začala hořet

Beroun - V úterý zasahoval v Hýskově záchranářský vrtulník kvůli ženě, která utrpěla závažné popáleniny druhého a třetího stupně. Zraněná se pokusila kolem deváté dopoledne v domě zatopit v krbu pravděpodobně tekutým podpalovačem a správně neodhadla jeho množství.

2.10.2017

Laň skočila motorkáři při jízdě na hlavu

Berounsko – Střet s lesní zvěří je nebezpečný pro řidiče osobního automobilu, pro motorkáře může mít tragické následky. Záleží na tom, v jakém úhlu se řidič se zvířetem střetne. Motorkář, který si první říjnový den vyjel na motocyklu Harley Davidson, na střet s vysokou asi nikdy nezapomene.

27.9.2017

Vykradl dům v Berouně, nyní je ve vazbě

Beroun - Dvaačtyřicetiletý lupič měl velkou smůlu. Když se snažil vykrást jeden rodinný dům v Berouně, uviděl ho kolemjdoucí a zavolal policii. Ta dopadla zloděje krátce po vloupání. Nyní zadržený pachatel recidivista čelí obvinění. 

25.9.2017

Policisté zadrželi dva řidiče pod vlivem alkoholu

Berounsko - Dálniční policie vyhodnotila další bezpečnostní kontrolu na dálnici D5. Ta se uskutečnila o víkendu a byla zaměřena na nelegální migraci osob, pátrání po osobách, vozidlech a věcech pocházejících z trestné činnosti. 

22.9.2017

Řidička najela na přechodu pro chodce do školačky

Beroun - V pátek 22. září srazilo na přechodu pro chodce osobní auto v blízkosti centra Berouna školačku. K dopravní nehodě došlo kolem jedné hodiny odpoledne, když se dívka vracela ze školy. 

17.9.2017

Pervitin pro hlavní město vznikal v chatách za Prahou

Beroun – Z blízkého okolí putovaly drogy do hlavního města, a to jak ze západu, tak z východu. Zjistili to kriminalisté IV. obvodu pražské policie, kteří z dealerství obvinili čtyři muže. Dva z nich vedle prodeje podezřívají také z výroby – a tyhle okolnosti mají detektivové dobře zmapované. Zjistili, že kvůli vaření pervitinu si dotyční dokonce pořídili rekreační chatky na Berounsku a na Praze-východ. Ani v jednom případě přitom nešlo o nějaké nerozvážné mladíky!

13.9.2017

Vandalové v Berouně ničí stromy i lampy

Beroun - V Berouně opět řádí vandalové. V létě likvidovali květinovou výzdobu ve městě, teď v poslední době se zaměřili na ničení majetku zejména v Parku přátelství v blízkosti bývalého autobusového nádraží na berounském Závodí. Neznámí pachatelé zde lámou zasazené stromy a v poslední době se zde někdo dokonce zaměřil i na veřejné osvětlení.  

10.9.2017

U Žebráku havaroval motorkář. Neměl šanci přežít

Žebrák - V sobotu v podvečer zemřel na silnici poblíž Žebráku řidič motocyklu. Tragickou nehodu neměl šanci přežít. Policisté vyšetřují, co se přesně stalo. 

9.9.2017

Na koupališti ve Vyžlovce lovili tonoucí. Pěkně potichu, prosím!

Říčany – Vojenské plavání, které je specifické pro bojové akce. Leckdo nejspíš slyší poprvé, že taková disciplína existuje, v areálu koupaliště Vyžlovka na Praze-východ to ovšem byla realita. Od úterka do pátku pořádali říčanští hasiči za přispění kolegů z Kutné Hory součinnostní výcvik při zásazích v rámci záchranných prací na klidné hladině společně s vojáky. S příslušníky 72. mechanizovaného praporu z Přáslavic na Olomoucku, jehož příslušníci působí i v zahraničních misích.

9.9.2017

Žena si zabouchla dveře bytu, kde syčel plyn. Nezapálený!

Brandýs nad Labem – Maléru, který mohl nakonec být ještě větší, než k jakému původně vyjížděli, se podařilo zabránit hasičům a policistům v Brandýse nad Labem na Praze-východ. Ve čtvrtek odpoledne volala na tísňovou linku 150 žena, která si nedopatřením zabouchla dveře od bytu – a svěřila se s tím, že si není jistá, zda nenechala zapnutý hořák na plynovém sporáku.

30.8.2017

KrimiMix: na nádraží řádili sprejeři

Beroun - Na berounském vlakovém nádraží opět řádili vandalové. Na sedmé koleji u třetího nástupiště vlakového nádraží v Berouně stála vlaková souprava přes noc. Neznámý vandal či vandalové si vyhlédli tři z vagonů vlakové soupravy a posprejovali je různými nápisy.

29.8.2017

Mladíci ničili veřejné osvětlení v Berouně

Beroun - Berounská městská policie se zaměřila na park v blízkosti bývalého autobusového nádraží na berounském Závodí. V poslední době zde docházelo k ničení majetku. 

29.8.2017

Řidiče dodávky transportoval vrtulník

Železná - U obce Železná v úterý odpoledne havarovalo dodávkové vozidlo. Řidič se s automobilem při dopravní nehodě nestačil vyhnout stromu a čelně do něho narazil.

28.8.2017

Dívka riskovala život kvůli koupání v lomu Amerika

Mořina /FOTOGALERIE/ – V lomu Amerika málem došlo k dalšímu tragickému neštěstí. V neděli do něho vyjížděl záchranný integrovaný systém k vážnému úrazu dívky. Ta se chtěla vykoupat v jezeře na dně lomu, a to i přesto, že je to zakázané. Lidé se na dno lomu slaňují po skalní stěně. Dívka se při sestupu po šikmé turistické stezce vyhýbala zátarasům a přitom jí sklouzla noha.

27.8.2017

Dívka spadla při slézání skály v lomu Velká Amerika

Praha, Beroun - Na výlet do lomu Velká Amerika nezapomene dívka, která spadla ze skály do vody, kde se zaklínila mezi skalami. Vyprostit ji museli až hasiči, kteří ji předali záchranářům. Dívka utržila jenom středně těžká poranění.

22.8.2017

Podvodníci tahají z lidí peníze přes sbírky

Berounsko - Na Berounsku řádí party podvodníků. Na důvěřivé lidi si vymýšlejí různé záminky, aby je okradli o peníze. Někdy se ani neštítí toho, schovávat se za charitativní sbírky.  

18.8.2017

Na dně Lomu Amerika našli tělo muže

Berounsko - V Lomu Velká Amerika u Mořiny přišel o život další člověk. Tragická událost se odehrála ve čtvrtek kolem deváté hodiny. Zkrvavené tělo objevil muž, který šel kolem a okamžitě zavolal na tísňovou linku, na kterou oznámil svůj nález. 

17.8.2017

Lupič dopaden, sázková kancelář si oddechla

Beroun - Lupiče, který si opakovaně chodil do jedné ze sázkových kanceláří v Berouně pro peníze, dopadla policie. Devětatřicetiletý muž, který pobýval v berounském regionu na ubytovně, stihl od března vyloupit provozovnu celkem čtyřikrát. Když ji chtěl přepadnout po páté, už se mu to nepodařilo. Policisté ho dopadli při činu.  

15.8.2017

Stánek s občerstvením zřejmě někdo podpálil

Beroun /FOTOGALERIE/ – V centru Berouna hořelo. Berounští profesionální hasiči společně s dobrovolnými hasiči z Králova Dvora zasahovali v ulici Politických vězňů, kde hořel stánek s rychlým občerstvením U Houmra. Policie nevyloučila, že se jedná o úmyslný čin.

12.8.2017

Požár výrobní haly způsobil škodu za desítky milionů

Příbram - Hořovičtí a zdičtí hasiči a zasahovali u požáru výrobní haly na výrobu dřevěných podlahy obci Bohutín na Příbramku. Celkem u požáru zasahovalo osm hasičských jednotek. 

9.8.2017

KRIMIMIX: V srpnu stoupl počet sebevražd

Beronsko -  Přinášíme vám přehled krimi zpráv z regionu.

AKTUALIZOVÁNO
6.8.2017

Nehoda tří aut zatarasila příjezd do Prahy od Berouna

Loděnice – Nasazení záchranářů (ale také posttraumatickou psychologickou pomoc poskytovanou hasiči na místě jedné účastnici nehody) si v neděli odpoledne vyžádala havárie, která zkomplikovala příjezd do metropole od Plzně a Berouna po dálnici D5. Na 11. kilometru se tři hodiny po poledni srazily dodávka a dvě osobní auta. Dva lidi odváželi záchranáři do nemocnice, jeden z pacientů utrpěl těžké zranění.

3.8.2017

Osobní auto srazilo dvě ženy

Beroun - Dopravní policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování dopravní nehody z června letošního roku. Ta se odehrála na křižovatce ulic Koněpruská a Plzeňská.

2.8.2017

Seniora našel náhodný svědek v jiném kraji

Beroun - V úterý dopoledne se ztratil čtyřiaosmdesátiletý důchodce z obce Kuchař na Berounsku. V půlnoci se naštěstí ztracený senior našel. Muž vyrazil v obci Kuchař s traktorem do polí, kde probíhaly žně. Okolo 18té hodiny přijali policisté z Obvodního oddělení Karlštejn oznámení o jeho pohřešování. Muž se nevrátil zpět a ani nedojel na místo, kam měl dorazit. V okolí polí, kde byly žně se také nepohyboval. Proto ho začali pohřešovat. .

1.8.2017

Rychlík usmrtil muže, mezi Prahou a Berounem nejezdí vlaky

Beroun – Na železniční trati mezi Berounem a Prahou se odehrála další tragická nehoda. V úseku mezi Karlštejnem a Srbskem ve směru na Beroun srazil v úterý před desátou hodinou dopoledne rychlík v kolejišti muže.

31.7.2017

V Králově Dvoře hořel rodinný dům

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ - V noci na pondělí hořel rodinný dům v Popovicích v Králově Dvoře. K požáru došlo kolem půl druhé ráno. Na místo vyjely profesionální hasiči z Berouna i dobrovolní hasiči z Králov Dvora, Zdic a Chyňavy celkem se šesti cisternovými vozy a jednou automobilovou plošinou. Před příjezdem první jednotky bylo v domě šest osob. Mezi nimi bylo jedno dítě. Všichni včas opustili hořící objekt.

28.7.2017

V Králově dvoře při požáru evakuovali 23 lidí

Králův dvůr - Hasiči tento týden zasahovali u požáru sklepních prostor čtyřpatrového panelového domu v ulici Nad stadionem v Králově Dvoře. Hořet začalo v pondělí kolem 11. hodiny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení