VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

10.9.2017

U Žebráku havaroval motorkář. Neměl šanci přežít

Žebrák - V sobotu v podvečer zemřel na silnici poblíž Žebráku řidič motocyklu. Tragickou nehodu neměl šanci přežít. Policisté vyšetřují, co se přesně stalo. 

9.9.2017

Na koupališti ve Vyžlovce lovili tonoucí. Pěkně potichu, prosím!

Říčany – Vojenské plavání, které je specifické pro bojové akce. Leckdo nejspíš slyší poprvé, že taková disciplína existuje, v areálu koupaliště Vyžlovka na Praze-východ to ovšem byla realita. Od úterka do pátku pořádali říčanští hasiči za přispění kolegů z Kutné Hory součinnostní výcvik při zásazích v rámci záchranných prací na klidné hladině společně s vojáky. S příslušníky 72. mechanizovaného praporu z Přáslavic na Olomoucku, jehož příslušníci působí i v zahraničních misích.

9.9.2017

Žena si zabouchla dveře bytu, kde syčel plyn. Nezapálený!

Brandýs nad Labem – Maléru, který mohl nakonec být ještě větší, než k jakému původně vyjížděli, se podařilo zabránit hasičům a policistům v Brandýse nad Labem na Praze-východ. Ve čtvrtek odpoledne volala na tísňovou linku 150 žena, která si nedopatřením zabouchla dveře od bytu – a svěřila se s tím, že si není jistá, zda nenechala zapnutý hořák na plynovém sporáku.

30.8.2017

KrimiMix: na nádraží řádili sprejeři

Beroun - Na berounském vlakovém nádraží opět řádili vandalové. Na sedmé koleji u třetího nástupiště vlakového nádraží v Berouně stála vlaková souprava přes noc. Neznámý vandal či vandalové si vyhlédli tři z vagonů vlakové soupravy a posprejovali je různými nápisy.

29.8.2017

Mladíci ničili veřejné osvětlení v Berouně

Beroun - Berounská městská policie se zaměřila na park v blízkosti bývalého autobusového nádraží na berounském Závodí. V poslední době zde docházelo k ničení majetku. 

29.8.2017

Řidiče dodávky transportoval vrtulník

Železná - U obce Železná v úterý odpoledne havarovalo dodávkové vozidlo. Řidič se s automobilem při dopravní nehodě nestačil vyhnout stromu a čelně do něho narazil.

28.8.2017

Dívka riskovala život kvůli koupání v lomu Amerika

Mořina /FOTOGALERIE/ – V lomu Amerika málem došlo k dalšímu tragickému neštěstí. V neděli do něho vyjížděl záchranný integrovaný systém k vážnému úrazu dívky. Ta se chtěla vykoupat v jezeře na dně lomu, a to i přesto, že je to zakázané. Lidé se na dno lomu slaňují po skalní stěně. Dívka se při sestupu po šikmé turistické stezce vyhýbala zátarasům a přitom jí sklouzla noha.

27.8.2017

Dívka spadla při slézání skály v lomu Velká Amerika

Praha, Beroun - Na výlet do lomu Velká Amerika nezapomene dívka, která spadla ze skály do vody, kde se zaklínila mezi skalami. Vyprostit ji museli až hasiči, kteří ji předali záchranářům. Dívka utržila jenom středně těžká poranění.

22.8.2017

Podvodníci tahají z lidí peníze přes sbírky

Berounsko - Na Berounsku řádí party podvodníků. Na důvěřivé lidi si vymýšlejí různé záminky, aby je okradli o peníze. Někdy se ani neštítí toho, schovávat se za charitativní sbírky.  

18.8.2017

Na dně Lomu Amerika našli tělo muže

Berounsko - V Lomu Velká Amerika u Mořiny přišel o život další člověk. Tragická událost se odehrála ve čtvrtek kolem deváté hodiny. Zkrvavené tělo objevil muž, který šel kolem a okamžitě zavolal na tísňovou linku, na kterou oznámil svůj nález. 

17.8.2017

Lupič dopaden, sázková kancelář si oddechla

Beroun - Lupiče, který si opakovaně chodil do jedné ze sázkových kanceláří v Berouně pro peníze, dopadla policie. Devětatřicetiletý muž, který pobýval v berounském regionu na ubytovně, stihl od března vyloupit provozovnu celkem čtyřikrát. Když ji chtěl přepadnout po páté, už se mu to nepodařilo. Policisté ho dopadli při činu.  

15.8.2017

Stánek s občerstvením zřejmě někdo podpálil

Beroun /FOTOGALERIE/ – V centru Berouna hořelo. Berounští profesionální hasiči společně s dobrovolnými hasiči z Králova Dvora zasahovali v ulici Politických vězňů, kde hořel stánek s rychlým občerstvením U Houmra. Policie nevyloučila, že se jedná o úmyslný čin.

12.8.2017

Požár výrobní haly způsobil škodu za desítky milionů

Příbram - Hořovičtí a zdičtí hasiči a zasahovali u požáru výrobní haly na výrobu dřevěných podlahy obci Bohutín na Příbramku. Celkem u požáru zasahovalo osm hasičských jednotek. 

9.8.2017

KRIMIMIX: V srpnu stoupl počet sebevražd

Beronsko -  Přinášíme vám přehled krimi zpráv z regionu.

AKTUALIZOVÁNO
6.8.2017

Nehoda tří aut zatarasila příjezd do Prahy od Berouna

Loděnice – Nasazení záchranářů (ale také posttraumatickou psychologickou pomoc poskytovanou hasiči na místě jedné účastnici nehody) si v neděli odpoledne vyžádala havárie, která zkomplikovala příjezd do metropole od Plzně a Berouna po dálnici D5. Na 11. kilometru se tři hodiny po poledni srazily dodávka a dvě osobní auta. Dva lidi odváželi záchranáři do nemocnice, jeden z pacientů utrpěl těžké zranění.

3.8.2017

Osobní auto srazilo dvě ženy

Beroun - Dopravní policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování dopravní nehody z června letošního roku. Ta se odehrála na křižovatce ulic Koněpruská a Plzeňská.

2.8.2017

Seniora našel náhodný svědek v jiném kraji

Beroun - V úterý dopoledne se ztratil čtyřiaosmdesátiletý důchodce z obce Kuchař na Berounsku. V půlnoci se naštěstí ztracený senior našel. Muž vyrazil v obci Kuchař s traktorem do polí, kde probíhaly žně. Okolo 18té hodiny přijali policisté z Obvodního oddělení Karlštejn oznámení o jeho pohřešování. Muž se nevrátil zpět a ani nedojel na místo, kam měl dorazit. V okolí polí, kde byly žně se také nepohyboval. Proto ho začali pohřešovat. .

1.8.2017

Rychlík usmrtil muže, mezi Prahou a Berounem nejezdí vlaky

Beroun – Na železniční trati mezi Berounem a Prahou se odehrála další tragická nehoda. V úseku mezi Karlštejnem a Srbskem ve směru na Beroun srazil v úterý před desátou hodinou dopoledne rychlík v kolejišti muže.

31.7.2017

V Králově Dvoře hořel rodinný dům

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ - V noci na pondělí hořel rodinný dům v Popovicích v Králově Dvoře. K požáru došlo kolem půl druhé ráno. Na místo vyjely profesionální hasiči z Berouna i dobrovolní hasiči z Králov Dvora, Zdic a Chyňavy celkem se šesti cisternovými vozy a jednou automobilovou plošinou. Před příjezdem první jednotky bylo v domě šest osob. Mezi nimi bylo jedno dítě. Všichni včas opustili hořící objekt.

28.7.2017

V Králově dvoře při požáru evakuovali 23 lidí

Králův dvůr - Hasiči tento týden zasahovali u požáru sklepních prostor čtyřpatrového panelového domu v ulici Nad stadionem v Králově Dvoře. Hořet začalo v pondělí kolem 11. hodiny.

20.7.2017

Zloděje policie dopadla, elektrokolo zmizelo

Hořovice - Letní prázdniny budou zanedlouho ve své polovině a desítky cyklistů už mají po projížďkách a nebo si musí pořídit nové kolo, protože o něj přišli. Doplatili na svoji nepozornost.

13.7.2017

Řidič zavinil nehodu a ujel od ní pryč

Beroun – Berounští dopravní policisté vyšetřují několik nehod, od kterých viník ujel. Jednou z nich je i dopravní nehoda, která se sta na parkovišti poblíž Rehabilitační nemocnice Beroun.

6.7.2017

Policisté pátrají po vandalech, kteří se vloupali do aut

Berounsko – Hned dvěma případům vloupání do zaparkovaného auta se zkraje prvního měsíce letních prázdnin věnovali policisté z Berouna a Hořovic. Pokaždé na jiném místě.

27.6.2017

Šofér požil a teď má kvůli tomu potíže

Berounsko - V berounském regionu přibývá řidičů, kteří jezdí bez dokladů či pod vlivem alkoholu. Jen za jediný den hořovičtí policisté obvinili řidiče, který řídil pod vlivem alkoholu a dalšího šoféra, který měl zákaz řízení až do příštího roku.

16.6.2017

Nehoda nákladního auta uzavřela dálnici

Beroun - V pátek kolem půl čtvrté odpoledne havarovalo nákladní auto s dodávkou a osobním autem na úseku dálnice D5 mezi Královým Dvorem a Berounem.

15.6.2017

KrimiMix:Muž nadýchal přes dvě promile

Beroun – V berounském regionu přibývá řidičů, kteří jezdí bez řidičáku či pod vlivem alkoholu. Během jednoho dne hořovičtí policisté obvinili řidiče, který řídil pod vlivem alkoholu a dalšího řidiče, který měl zákaz řízení až do roku 2018.

AKTUALIZOVÁNO
12.6.2017

Osobní vlak u Tetína usmrtil neznámého muže

Beroun - Na železniční trati mezi Berounem a Prahou se odehrála další tragická nehoda. Osobní vlak jedoucí směrem z Prahy do Berouna srazil u obce Tetín chodce. Ten na místě nehody zemřel. Muž utrpěl velmi vážná zranění neslučitelná se životem. Hasiči ani záchranka už mu nedokázali pomoci.

3.6.2017

Chodouňským sjelo auto do řeky přímo před očima

Berounsko - Obec Chodouň zažila nevšední podívanou. Za bílého dne se před zraky lidí málem utopilo osobní auto v místní řece. V sobotu krátce po třinácté hodině se nestačil divit majitel vozu, který své auto postavil na nábřeží u řeky Litavky v Chodouni.

29.5.2017

Lupič přepadl sázkovou kancelář v Hořovicích

Hořovice - Sázkovou kancelář v Hořovicích přepadl neznámý lupič. Pachatel vtrhl do sázkové kanceláře v ulici 9. května a na její obsluhu namířil černou pistoli. „Zbraň držel oběma rukama a po ženě, která v sázkové kanceláři pracovala, požadoval peníze.

19.5.2017

Muž okrádá lidi, kteří přispějí na sbírku

Beroun - V Berouně a Králově Dvoře řádí podvodník. Neznámý muž naláká lidi, aby přispěli na sbírku pro neslyšící, a pak je okrade o peníze. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT