Při vážné dopravní nehodě dvou osobních aut na mostě v Chyňavě bylo v pondělí odpoledne zraněno celkem pět osob. Na místě nehody zasahovaly záchranné vozy z Berouna i Hořovic. „Záchranáři na místě ošetřili čtyři účastníky dopravní nehody. Dva mladíky v jednom a manželský pár v druhém voze. Jeden z mladíků utrpěl pohmoždění kolene, druhý úraz v obličeji. Manželé měli pohmožděný hrudník,“ informovala mluvčí středočeské záchranky Nina Šeblová. Zraněné lidi převezli záchranáři na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Hořovicích.


Dopravní nehodu pravděpodobně zavinil dvacetiletý mladík z Berouna, který nerespektoval při odbočování na hlavní silnici ve směru na Kladno značku Dej přednost v jízdě a zákaz odbočování. „Při odbočení se pak srazil s vozem, který jel ve směru z Kladna na Beroun. Prudký čelní náraz odhodil auto na svodidla,“ uvedla mluvčí Okresního policejního ředitelství Beroun Miroslava Hrubá.

Katastrofální velikonoční svátky měli i majitelé rodinného domu v Úhonicích. V jejich třípodlažním domě vypukl požár. Na místě zasahovali berounští profesionální hasiči společně se Sborem dobrovolných hasičů z Rudné. Ti zjistili, že ohnisko požáru je v prvním patře v místnosti prádelny, která byla celá v plamenech. Oheň uvěznil ve druhém patře několik osob, které kvůli silnému kouři na schodišti nemohly uniknout do bezpečí. Hasiči měli při likvidaci požáru ztížené pracovní podmínky, protože místnost nebylo možno odvětrat. Při požáru byla zraněna jedna osoba, která byla ošetřena v nemocnici.