Berounská policie pátrá po Pavlu Vintrovi, narozenému 7. 7. 1979, trvale bytem ve Králově Dvoře, náměstí Míru 139. Hledaný se vyhýbá výkonu trestu odnětí svobody v trvání dvou let, který mu byl uložen rozhodnutím Okresního soudu v Berouně za loupež, které se dopustil tím, že dne 24. 6. 2006 v obci Zdice v při o dívku nejprve udeřil pěstí do obličeje poškozeného a následně po něm požadoval vydání jeho mobilní telefonu, přičemž ho chytil pevně za ruku se slovy „budu počítat do deseti k nule a když mi telefon nedáš, pořádně tě zbiju“, stále ho držel za ruku. Poškozenému se podařilo vysmeknout a utéct, přičemž zůstala hledanému v ruce mikina poškozeného s jeho věcmi.


Hledaný muž je asi 173 cm vysoký, sportovní postavy, má oválný obličej, zelenohnědé oči, má lomené obočí, má hnědé vlasy, střižené na ježka, držení těla má vzpřímené, hledaný je tetován na různých částech těla. Současný popis oblečení hledaného není znám. Jeho trvalý pobyt je pouze formální, zdržoval se v obci Křižatky na Berounsku.


Veškeré poznatky, které by napomohly k vypátrání hledaného, lze nahlásit na jakémkoliv nejbližším oddělení Policie ČR nebo na linku 158, popřípadě přímo na Službu kriminální policie a vyšetřování Beroun na tel. 974872447.