Policisté pátrají po pachateli loupežného přepadení, který vtrhl v pátek kolem jedné hodiny ranní se zbraní v ruce do hořovického baru. „Neznámý muž vešel dovnitř v karnevalové masce starce. Pod pohrůžkou použití střelné zbraně zatlačil obsluhu baru společně s dvěma hosty, kteří byli v tu dobu přítomní, na záchod a zamkl je tam,“ popsala průběh loupežného přepadení policistka Hana Lizcová z berounského okresní ředitelství policie.
Jakmile se pachatel zbavil obsluhy a hostů, volně se pohybovalpo baru. Odcizil malý plechový kufřík s klíči včetně drobných pěnez. Poté z baru odešel.

„Celková škoda na odcizení činí pět tisíc korun,“ dodala Hana Lizcová.

Jakékoli informace, které by mohly přispět k dopadení pachatele pátečního loupežného přepadení v Hořovicích, přijmou policisté na jakémkoli obvodním oddělení policie nebo na známé lince 158.

O víkendu došlo ještě k jednomu loupežnému přepadení. Odehrálo se v sobotu po půlnoci v Berouně. Pětačtyřicetiletá žena šla po chodníku v Jungmannově ulici, když za sebou najednou uslyšela rychlé kroky. „Než se stačila otočit, neznámý pachatel ji chytil za ramena a srazil k zemi. Žena upadla a zloděj jí vytrhl kabelku s osobními věcmi a z místa utekl. Za celou dobu nepromluvil ani slovo. Poškozené vznikla krádeží kabelky škoda za 3000 korun.

Popis pachatele:
Na obličeji měl masku starého muže
Neznámý lupič byl vysoký 180 až 190 centimetrů
Pachatel byl extrémně hubený
Pravděpodobně byl levák