Představení pro malé i velké diváky tam přivezou Divadlo na klice a Divadlo K 2, následovat bude autorský kabaret Showflík, kapely Původní Bureš, Inženýr Vladimír, Janota 1935 Jakub Noha band i výtvarné dílny pro děti.

Noc kostelů v Chyňavě
KDY: 12. června 14:00
KDE: Chyňava, kaple Husova sboru

Noc kostelů zahájí dvě hodiny po poledni Biblický kvíz pro děti, od 17 hodin následuje výstava obrazů českého malíře a grafika Milana Albicha, od 19 hodin se představí zpěvák a varhaník Jan Holeček, program uzavře od 21:00 hodin večerní čtení z bible.

Koncert dvou kapel v klubu
KDY: 13. června 19:00
KDE: Rockový klub Prdel Beroun

Rockový klub Prdel, který sídlí na berounském Václavském náměstí, nabídne fanouškm koncert dvou kapel. Představí se tam zdická hardrocková skupina Alba ecclesia a Trilobit rock, který z Libochovic přiveze bigbítové písničky.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Výcházka do Brd 
KDY: 13. června 9:20
KDE: sraz u Obecního úřadu v Čenkově

Cílem pěší komentované vycházky jsou Brdy. Účastníky čeká vycházka, dlouhá přibližně devět a půl kilometru. Putovat budou přes horu písku až na místo, kde kdysi stávala středověká vesnice. Náročnost je středně těžká, vycházka je vhodná pro dospělé a děti starší deseti let.

Klub hráčů
KDY: 13. června 8:30
KDE: Městská knihovna Beroun

Dopoledne strávené u deskových her nabízí městská knihovna. Začíná se ráno, končí hodinu po poledni. Děti i dospělí se tam mohou setkat s hravými vrstevníky a zažít třeba dobrodružnou výpravu do podzemí plného vzácných pokladů či vyhrát bitvu nad náčelníky vikingských klanů. Lze využít místní hry i si donést vlastní. Klub hráčů se bude opakovat ještě 26. června, 18. července a 15. srpna.

Koncert Lenky Dusilové
KDY: 14. června 18:00
KDE: Starý Zámek Hořovice

Hořovické kulturní léto zahájí sólový koncert české zpěvačky Lenky Dusilové, který se odehraje na zámeckém nádvoří. Vstupenka stojí 250 korun.