V amfiteátru se odpoledne odehraje hudební festiválek, kde zahraje několik kapel a na závěz zazní známé hity v podání revivalu Come Beatles Together. Neděli zahájí rovněž v deset hodin poutní mše, odpoledne se představí zpěvák Daniel Zappi a zahraje kapelaThe Brownies. Od 18 hodin následuje v amfiteátru hraní u ohně. Bývalá fara nabídne víkendu výstavu karikatur Jiřího Blažka, na návsi před kostelem bude výstava o životě sv. Ludmily a její době.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Další víkendové tipy

One man show Uklízečka
KDY: 20. června 19:00
KDE: za sokolovnou Cerhovice
Divadelní představení Uklízečka, autorská one man show Marka Šmieda. O radostech a strastech života ženy ve středním věku. 

Komedie Stranga Love
KDY: 20. června 18:00
KDE: Zvířátkov Olešná u Hořovic
Divadlo Prima den Kbely přiveze černou komedii Stranga Love o posledním fanouškovi kapel Depeche mode v Čechách. Vstupné je 100 korun. 

Tetínské muzeum zahájí sezonu
KDY: 20. června 13:00
KDE: Muzeum Tetín
Návštěvníci se mohou těšit na skupinové prohlídky zdarma. Navíc je tam čekají i dobroty z místního velkostatku. V 15 hodin následuje zahájení výstavy Ze tmy ke světlu v tetínském kostele sv. Jana Nepomuckého.

Sto let hostomického fotbalu
KDY: 20. června 10:00
KDE: Hostomice
Slavnostní schůze, přátelské fotbalové utkání staré gardy, řízené bývalým prvoligovým rozhodčím Pavlínem Jirků, setkání se známými hráči Janem Bergerem a Radkem Šírlem, beseda a autogramiáda bývalých československých reprezentantů a mistrů Evropy z roku 1976 Antonína Panenky a Karola Dobiaše. Od 20 hodin diskotéka pod širým nebem, hraje DJ Olda Burda.

Karlštejnská můří noc 
KDY: 20. června 20:30
KDE: Karlštejn
Sraz u místní pošty. Na Budňanské skále budou od soumraku probíhat ukázky odchytu nočních motýlů na světelný zdroj a jejich určování. Noční hmyz tam budou lákat, chytat a popisovat Petr Heřman ze společnosti pro ochranu motýlůa zooložka Chráněné krajinné oblasti Český kras Lucie Hrůzová. Pořadatelé doporučují obuv do terénu, vhodné oblečení na chladnou noc, baterku, deštník nebo pláštěnku a nějakou podložku na sezení.