ZUŠ Open zavítá do Litně

Kdy: 3. října, 14:30
Kde: Zámek, Liteň
Za kolik: Vstupné dobrovolné

V krásných prostorách zámku a zámeckého parku chystají školy ze Středočeského, Plzeňského i Pardubického kraje a Prahy bohatý kulturní program napříč obory. Veřejnost se může těšit na odpolední program: populární a muzikálové melodie, jazz, swing, odpolední matiné s klasickou hudbou, výtvarné workshopy a výstavu i večerní koncert mladých talentovaných umělců. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na opravy historické výklenkové kaple sv. Jana Nepomuckého v blízkosti kostela a zámeckého areálu.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Další víkendové tipy

Zatančete si s finalisty StarDance

Kdy: 2. října, 18:00
Kde: Kulturní dům Plzeňka, Beroun

Michal Padevět a jeho taneční partnerka zvou na prodlouženou se svými hosty, kteří se zúčastnili televizní taneční soutěže StarDance. V pátek 2. října provede účastníky tanci a lekcí etikety dvojnásobný vítěz Jan Onder.

Den architektury zve k procházce

Kdy: 4. října, 14:00
Kde: Wagnerovo náměstí, Beroun

Letošní procházka v rámci Dne architektury v Berouně povede po stavbách z 80. let minulého století. Hlavním bodem programu bude administrativní budova v blízkém centru města bývalé sídlo OV KSČ.

Dokumenty poučí o architektuře

Kdy: 2. října, 18:00
Kde: pod mostem T. G. Masaryka, Beroun

V pátek bude na programu kina v rámci Dne architektury film Natura Urbana: The Brachen of Berlin, který zkoumá spontánní rozmanitost rostlin v berlínském Brachenu.