V pátek se areál otevře v poledne, od 16 hodin následují tréninky a volné jízdy, od 18 hodin hraje živá hudba. V sobotu v 9 hodin ráno začínají závody posádek dračích lodí, od 14 hodin následuje závod týmů z partnerských měst. Po celou dobu akce se na místě budou půjčovat paddleboardy, návštěvníci se mohou těšit rovněž na lunapark a festival malých pivovarů.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Na ranči zahraje Druhá tráva
KDY: 4. září 19:30
KDE: Ranch Hořovice

Představí se legendární zpěvák Robert Křesťan se svojí kapelou Druhá tráva. Na koncertu pod širým nebem v Cihlářské ulici čeká fanoušky to nejlepší, co česká folková scéna nabízí.

Přednáška představí domácí fermetraci
KDY: 4. září 18:00
KDE: Městská knihovna Beroun
ZA KOLIK: 50 korun
První hodinový přednáškový blok vysvětlí, jak funguje trávicí soustava člověka. Druhý hodinový přednáškový blok představí základy domácí fermentace. A bude se i ochutnávat. Pořadem provede Vladimír Sojka.

Hořovice Václava Hraběte
KDY: 4. - 5. září od 20:00 a od 10:00
KDE: Klub Labe Hořovice

Literární soutěž s bohatým program v žánrech divadlo, literatura, poezie.  Vyhlášení výsledku je v sobotu v 17 hodin. V sobotu završí akci koncert v podání Michal Bystrov Trio. 

Hráči mají sraz v knihovně
KDY: 5. září 13:00
KDE: Městská knihovna Beroun
Rádi hrajete deskové hry? Můžete zažít dobrodružnou výpravu do podzemí plného monster a vzácných pokladů nebo vyhrát bitvu nad náčelníky ostatních vikingských klanů. Pokračuje do 18:00 hodin.

VI. ročník RETRO CUP 2020
KDY: 5. září od 09:00
KDE: Zimní stadion, Na Ostrově, Beroun 3

Hokejoví fajnšmekři si určitě nenechají ujít hokejový turnaj legend.

Brutus vždy potěší
KDY: 5. září od 20:00
KDE: Pivovar Berounský medvěd, Tyršova 135 (u nádraží ČD), Beroun-Město
Koncert legendární bigbítové kapely z Rakovníka, která vám vždy zlepší náladu.

Levandulové dožínky
KDY: 6. září  10:00-16:00
KDE: Chodouň, Levandulové údolí
Přijeďte zažít unikátní slavnosti sklizně BIO Levandule Chodouňské. Lokální i levandulové dožínkové speciality, levandulové dílny, cvičení i dožínková stezka pro dospělé i děti všemi smysly. Uvařili, upekli, ugrilovali i usmažili levandulové a lokální dožínkové dobroty. Jana Bagarová se na vás těší s jogou a tancem. Na děti čekají vodní prvky i pískové království, hledání pokladu v mušli do vodnického hrnečku i odpočinek a relax. Rozlučte se s létem při aromaterapii Brdských lesů a BIO Levandule Chodouňské. Nakupte si zdraví na podzimní chřipokové období levandulové ingredience i čaje, nápoje ve zdravém snack baru. Jsou bohaté na přírodní antioxidanty, ATB a antiseptika. V nabídce bude i mléko a jogurty z farmy od Stehlíků, Angus maso ze statku Tetín.