Koncert tibetských zpívajících mís nabídne městská knihovna
KDY: 18. září od 18 hodin
KDE: Beroun, Městská knihovna
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

V Městské knihovně v Berouně budou 18. září od 18 hodin znít nejen tóny tajemných tibetských zpívajících mís, ale i dalších hudebních nástrojů. Zároveň se návštěvníci dozví něco o kouzlu alikvótního tónu, který přináší relaxační a terapeutický efekt. Večerem bude provázet Lada Čubová. Pořadatelé doporučují, aby si účastníci na zbývající večer neplánovali žádný akční program, naopak si dopřáli klidný den, kterým budou pokračovat v relaxaci těla i ducha. Vhodnou výbavou je pohodlné a teplé oblečení, případně i deka na přikrytí.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Další víkendové tipy

Do Hořovic zavítají Světáci
KDY: 20. září od 19 hodin
KDE: Hořovice, Společenský dům
ZA KOLIK: 420,- Kč

Do společenského domu v Hořovicích zavítají Světáci. Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam? Vstupenky lze v předprodeji zakoupit na webu ticket365.cz.

Prozkoumejte nekonečné možnosti energetické medicíny
KDY: 20. září od 9.00 hodin
KDE: Králův dvůr, Spirit centrum
ZA KOLIK: 550,-Kč

Na vstupním semináři Úvod do energetické medicíny se v berounském Spirit Centru účastníci dozvědí základní informace o jednotlivých technikách, o tom jak fungují, jaké jsou jejich, téměř nekonečné, možnosti, a která z nich může být, pro ně či jejich blízké, prospěšná. Všechny zmíněné metody jsou zaměřeny na očistu energetické, mentální a emocionální úrovně člověka, následně pak mají blahodárný vliv i na tělo fyzické. Cílem je ukázat možnosti těchto tří metod jako cestu k duševnímu a fyzickému zdraví.

Zažijte Beroun jinak
KDY:
19. září od 14 hodin
KDE: Beroun, U kasáren
ZA KOLIK: vstup volný

V sobotu 19. září mohou obyvatelé Berouna poprvé Zažít Beroun jinak. Připravena je například cyklojízda, divadlo pro děti, koncerty, SWAP, charitativní bazar knih, Klub hráčů, vystoupení skupiny mažoretek Berounské hvězdičky, dobré jídlo a hry. Zažít město jinak jsou slavnosti, jejichž náplň vytvářejí sami obyvatelé. Jsou založené na principu společného sdílení veřejného prostoru, vzájemné výpomoci a dobrovolnickém nasazení místních. První berounský ročník pro vás připravila Městská knihovna a Jiná káva.

Probuďte toho malého hračičku v sobě
KDY: od 18. září do 15. listopadu
KDE: Beroun, Muzeum Českého krasu
ZA KOLIK: 40,- plné vstupné a 20,- snížené

Na výstavě Fenomén Merkur, která začne 18. září v Muzeu Českého krasu v Berouně, mohou návštěvníci obdivovat propracované stavby i modely různých velikostí a náročnosti provedení – Eiffelovu věž, ruské kolo, vlak s mnoha vagóny, auta, letadla i další. Expozice mapuje také téměř stoletou historii této legendární stavebnice. Připravena bude také merkurová herna se stavebnicemi pro malé i velké kutily a techniky. Výstava bude k vidění do 15. listopadu.