Diváci volí film, který získá cenu 
KDY: 10. ledna 9:00
KDE: Kino Mír Beroun
Diváci mají příležitost vybrat film, který získá diváckou cenu Berounský klepáček. Při promítání pro školy i veřejnost zhlédnou snímky Nedej se: Naše řeka, naše duše, Příběhy 20. století, Dcera, Národní divadlo: Mýtus a realita a Česká loutka. Po poledni následují Sarkofág pro královnu, Letní hokej, Nedej se: Sen o kanálu Dunaj Odra Labe, Forman vs. Forman a Česká loutka a Jiří Suchý – Lehce s životem se prát. Další filmy následují v sobotu a v neděli. 

S Karlem Plíhalem hraje kytarista Petr Fiala
KDY: 11. ledna 20:00
KDE: Sál České pojišťovny Beroun
ZA KOLIK: 340 Kč
Na prvním z letošním koncertů Karel Plíhal. Společně s ním vystoupí kytarista Petr Fiala, kterého písničkář potkal na hudební škole v Hradci Králové. Karel Plíhal se vrací na scénu po koncertní pauze, způsobené zdravotními potížemi s rukou. Posluchače opět čeká jemná a hravá poetika, kdy je muzikant dokáže rozesmát veselou básničkou, aby je vzápětí rozněžnil nebo roztesknil emotivním textem písně.

Sportovci tančí v sále U Frajerů
KDY: 11. ledna 20:00
KDE: sál U Frajerů Hostomice
Sportovní klub Hostomice pořádá tradiční ples. K poslechu a tanci zahraje návštěvníkům skupina Separace. K zábavě přispěje rovněž bohatá tombola. 

V klubu hrají Bulldog a Soustrast
KDY: 11. ledna 19:00
KDE: Klub Prdel Beroun
Na koncertu se představí hard and heavy domácí kapela Bulldog, která má na místě zázemí a zkušebnu. Jako host zahraje skupina Soustrast, která nabídne ostrý hard core s peprnými českými texty.

Promítání patří dětem i fajnšmekrům
KDY: 11. ledna 9:00, 12. ledna 10:00
KDE: Kino Mír Beroun
ZA KOLIK: Pokračuje promítání filmů, z nichž budou návštěvníci vybírat vítěze divácké ceny Berounský klepáček. Na programu jsou dopoledne snímky pro děti Skobičiny, Hodinářův učeň a Pat a Mat: Zimní radovánky. Od 13:00 hodin následuje projekce pro fajnšmekry, která nabídne filmy Na tělo, Celoživotní zápas Gustava Frištenského, Nedej se: Naše řeka, naše duše, Skutok sa stal a Bez vědomí. Nedělní film už je pouze jeden, Nabarvené ptáče.