Vánoční nálada a výzdoba již začíná ožívat. Svým malým překvapením se na výzdobě v centru města podílely i děti ze základních škol. Po několikaleté odmlce jsme opět začali zdobit vánoční stromky. Každá škola má svůj.

A tak se na zdobení stromečku ZŠ, Beroun – Závodí, Komenského 249 vypravily i děti školní družiny. Na stromek vyrobily děti z 1. a 2. oddělení ozdoby. Po ukončení výuky děti z odděleních se svými vychovatelkami odchází na Husovo náměstí, kde na nás již čekal stromeček.

Ve družině 2. oddělení Veverušáků probíhala předvánoční dílna.
Veveruščáci z družiny Základní školy Beroun - Závodí tvořili vizovické pečivo

To bylo radosti, když si jej děti samy mohly ozdobit. Po skončení zdobení jsme si prošli náměstí, podívali se i na betlém a pokračovali k informačnímu centru. Vzhledem k tomu, že nám zbyly ještě ozdoby, ozdobili jsme i stromeček u infocentra. Potom jsme již pokračovali zpět do školy a pokračovali v naší další činnosti.

Jistě se v neděli sejdeme v hojném počtu při slavnostním rozsvícení vánočního stromečku. A pak se již jen budeme těšit na Vánoce, nejkrásnější svátky v roce.

Vánoční poutákVánoční poutákZdroj: Redakce

Svůj příspěvek doplňte o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste, děkujeme. Příspěvěk pošlete na mail vanoce@denik.cz.